-פרסומת-

טריילר לעונה 11 של תיקים באפלה נחשף בקומיק קון

| יום שלישי, 10 באוקטובר 2017, 16:30 | בידור ופנאי

בכנס קומיק קון בניו יורק (New York Comic Con), שמתקיים בימים אלה ממש, הוצג לראשונה הטריילר לעונה הבאה של “תיקים באפלה” (The X Files). זו תהייה העונה השנייה של הסדרה מאז חזרתה למסך בשנה שעברה, ועונתה ה-11 בסך הכל.

“תיקים באפלה” היא סדרת מדע בדיוני, מתח וריגול, הסובבת את סוכני ה-FBI פוקס מאלדר ודנה סקאלי, אותם משחקים דיוויד דוכובני (David Duchovny) וג’יליאן אנדרסון (Gillian Anderson). מאלדר וסקאלי מוצבים במחלקת “תיקי ה-X”, תיקי FBI לא פתורים, שנסיבותיהם מסתוריות ולא ברורות. הסדרה נוגעת בעל טבעי לא פעם, אך עלילתה המרכזית עוקבת אחר פלישה חוזרת ונשנית של גזע חיזרים מסתורי לכדור הארץ, ואחר קנוניה ממשלתית להסתיר ואף לנצל את החייזרים האלה. גיבורי הסדרה, מאלדר וסקאלי, תקועים בדיוק באמצע, כמובן.

בתחילת הטריילר ישנה התייחסות לתקופה בעונות המוקדמות של הסדרה, בה סקאלי עצמה נחטפה על ידי חייזרים, כאשר נערכו עליה ניסויים. כמו כן, למאלדר וסקאלי נולד בן, אותו הם אבדו. נדמה שלבן הזה יש תפקיד מרכזי בעלילת העונה החדשה.

נאמר למאלדר לא פעם במהלך הטריילר שהוא חייב “להרוג אותו”. האם מדובר באיש המעשן, אויבו המושבע של מאלדר, או שמא דווקא הבן הוא הבעיה? בסוף הטריילר מופיע גבר צעיר שמעשן גם הוא, באותו אופן שמאפיין את האיש המעשן. האם זהו הילד הסורר?

העונה ה-11 של “תיקים באפלה” תעלה לשידור במהלך 2018. תאריך יציאה ספציפי עוד לא הוכרז.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות