שוחרר הטריילר הקולנועי המלא לסרט מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’דיי

מתוך “מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’דיי” (באדיבות פורום פילם)

לוקאספילם (Lucasfilm) ודיסני (Disney) שחררו הבוקר טריילר חדש ל”מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’דיי” (Star Wars: The Last Jedi). הטריילר שוחרר יומיים אחרי טיזר, שהודיע שהטריילר הולך לבוא, כדי שכולנו נהייה מוכנים אליו.

הטריילר החדש מציג את כל הדמויות המרכזיות בסרט, ומציג את הקונפליקט שהן הולכות להתמודד איתו. ריי מתאמנת עם לוק סקייווקר, שמראה לה איך לשלוט בכוח, ואיך להלחם בחרב. לוק מגלה שהכוח שלה אדיר. הוא אומר שהוא ראה כוח כזה רק פעם אחת לפני כן, ולא פחד ממנו אז, אבל הוא פוחד ממנו מאוד עכשיו.

ריי מציגה כישורי חרב אור ממלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי

הכוח שהוא מדבר עליו הוא כנראה כוחו של קיילו רן, אותו לוק גם אימן. בתחילת הטריילר אנחנו שומעים את ג’נרל סנוק מדבר אל קיילו, מתאר אותו כישות שמביאה מלחמה, ישות שיש בה כוח רב. קיילו וריי, יהיה הקשר ביניהם מה שיהיה, הם שני צדדים של אותו מטבע – צעירים עם פוטנציאל בלתי נתפש בכל מה שקשור לכוח.

פו דמרון ופין מופיעים גם הם בטריילר. נראה שפו טוען שפין הוא זה שיכול להפיל את המסדר הראשון. פין, שבברור מתגבר על הפציעה שלו, נצפה נלחם בקפטן פאזמה, ובשלב מסוים גם צועד עם חיילי מסדר. מובל על ידם למעצר, או שמא מוביל אותם?

קיילו רן ממשיך את המסורת שהוא התחיל בסרט הקודם, כאשר הוא אומר שצריך להרוג את כל מה שכובל אותו. מערכות הנשק של החללית שלו נעולות על גשר הפיקוד בו נמצאת הגנרל ליאה, אמו, והוא רוצה לירות, אבל קשה לו. נראה שהמאבקים הפנימיים והחיצוניים של ריי וקיילו רן דוחפים אותם, בלית ברירה, אחד אל השניה, איפה שהם מקווים למצוא תשובות שאף אחד אחר לא יתן להם.

“מלחמת הכוכבים: אחרוני הג’דיי” יעלה למסכים ב-14 לדצמבר בישראל. רכישה מוקדמת של הכרטיסים תתאפשר כבר מהיום.

השוואת מפרטים