אפליקציית Whatsapp בחנות האפסטור (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

וואטסאפ משיקה אפשרות למחיקת הודעות לאחר שנשלחו

| יום שישי, 27 באוקטובר 2017, 16:32 | אפליקציות

אפליקציית המסרים המידיים וואטסאפ (Whatsapp) החלה לקבל עדכון לפונקציה חדשה המאפשרת למשתמשים למחוק הודעות ששלחו, כך שאלו ימחקו גם מחלונית השיחות של הצד אליו נשלחה ההודעה, זאת על פי עדכון שביצעה החברה בעמוד השאלות והתשובות (FAQ) שלה. הפונקציה החדשה תהפוך זמינה בהדרגה בשבועות הקרובים עבור משתמשי האפליקציה באנדרואיד, iOS ו-Windows Phone.

מחיקת ההודעות מגיעה על מנת לספק למשתמשי וואטסאפ אפשרות להתחרט על משלוח הודעות מסוימות ועל כן לא תתאפשר מחיקה גורפת של כל הודעה היסטורית שנשלחה לכל משתמש. בוואטסאפ מציינים כי מחיקת הודעה תתאפשר עד ל-7 דקות ממועד שליחתה, ולאחר מכן לא ניתן יהיה למחוק את ההודעה כלל.

את מחיקת ההודעות מחלקת כעת החברה לשני מצבים:

  • מחיקה עבור כולם (Delete for everyone) – בחירה באפשרות זו תמחוק את ההודעה מחלון השיחה שלכם וכן מחלון השיחה של המשתמש\ים באפליקציה שהיוו יעד להודעה. בחלוף 7 דקות ממשלוח ההודעה, לא ניתן יהיה למחוק את זו עבור כולם.
  • מחיקה עבורי בלבד (Delete for me) – בחירה באפשרות זו תמחוק את ההודעה מחלון השיחה שלכם בלבד, וזו תמשיך להופיע בחלון ההודעות של הנמען\ים כפ שהיה עד כה.
אפשרויות מחיקת הודעה חדשות בוואטסאפ

אפשרויות מחיקת הודעה חדשות בוואטסאפ (מקור: gsmarena)

איך זה עובד?

כדי למחוק הודעה או הודעות עבור כולם יש לבחור את בהודעה ספציפית, או במספר הודעות יחדיו, על ידי לחיצה ארוכה על ההודעה. לאחר מכן, יש לבחור במחיקה דרך סמל פח האשפה (או כיתוב "מחיקה") ואז באפשרות "מחיקה עבור כולם" (Delete for everyone) או "מחיקה עבורי בלבד" (Delete for me).

בוואטסאפ מסייגים את הפונקציה החדשה ומציינים כי במידה שהאפליקציה של הנמענים עדיין אינה מעודכנת לגרסה האחרונה או שעדיין לא התעדכנה עבורה התמיכה באפשרות מחיקת ההודעות החדשה, לא תוכלו למחוק הודעות לכולם גם אם האפשרות כבר זמינה עבורכם בפועל.

בנוסף, מציינת החברה כי לא תוכל להתחייב שהמשתמשים לא ראו כבר את ההודעה שלכם טרם נמחקה וגם לא אם נכשלה אפשרות המחיקה. לבסוף, מציינים בוואטסאפ כי משתמשים לא יקבלו התראה במידה שמחיקת ההודעה נכשלה.

מקורות
Whatsapp
gsmarena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות