הורידו עכשיו: Ubisoft מחלקת את Watch Dogs במתנה

| יום שלישי, 7 בנובמבר 2017, 14:20 | משחקים

חברת Ubisoft הודיעה במפתיע כי המשחק Watch Dogs זמין להורדה בחינם עבור שחקני המחשב האישי. על מנת לקבל את המשחק יש להיכנס לעמוד הייעודי שפתחה החברה, ולהתחבר לחשבון ה-Uplay שלכם. אם אין לכם חשבון, ניתן לפתוח אחד בחינם. חלוקת המשחק בחינם מתבצעת עד לתאריך ה-13 בנובמבר, אך לאחר שתקבלו את המשחק הוא יישאר בספריה שלכם לתמיד – כך אישרה Ubisoft בטוויטר.

Watch Dogs הוא משחק עולם-פתוח, המתרחש בשיקאגו, ומתמקד בהאקינג ולוחמה אלקטרונית. המשחק יצא ב-2014, והוא מזכיר משחקי עולם פתוח אחרים כמו GTA, אך מוסיף אפשרות לשלוט בסביבה באמצעות פריצה למערכות מחשב שונות. כך, למשל, תוכלו להעלות מחסומים מהקרקע בזמן שהמשטרה רודפת אחריכם, ולעכב את הניידות. או, למשל, להחשיך את העיר כשאתם צריכים להימלט ולהתחבא במהרה.

שיפורים גרפיים באמצעות מודים

המשחק זכה לביקורת מצד השחקנים על כך שהגרסה שהגיעה לחנויות היתה שונה באופן משמעותי מהגרסה שהוצגה בתערוכת E3, שהיתה בעלת גרפיקה הרבה יותר מרשימה. בעוד ש-Ubisoft הסבירה כי שיקולי משחקיות וביצועים הביאו לשינויים במשחק, אחד השחקנים, המכונה TheWorse, מצא אפשרות להחזיר הגדרות ישנות שכנראה היו בשימוש בעת הדגמת המשחק, וגרמו לו להיראות טוב בהרבה. כיום ניתן לשחק עם ההגדרות הללו בעזרת המוד TheWorse Mod, שמשפר את הגרפיקה במספר מישורים.

מאז יצאו כמה מודים חדשים המאפשרים לשפר את הגרפיקה במשחק, להיכנס לכל רכב, וכן הלאה. אחד המודים המומלצים בעינינו נקרא Natural & Realistic Lighting, המשפר באופן משמעותי את נראות המשחק באמצעות ReShade. ניתן להוריד את המוד מהדיון שנפתח עבורו בפורום Guru3D. המוד מגיע בכמה גרסאות לפי טעמכם – אם אהבתם הגשם במשחק תוכלו לשחק בגשם כל הזמן, או לחלופין לגרום לכבישים להישאר רטובים וליהנות מההשתקפויות. ישנה גם גרסה לשחקנים עם כרטיסי מסך מוגבלים יותר.

לחצו כאן להורדת המשחק בחינם

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות