-פרסומת-

זה רשמי: אמזון מפיקה סדרה לשר הטבעות

| יום שני, 13 בנובמבר 2017, 20:48 | בידור ופנאי
פרודו וסאם מתוך "שר הטבעות"

מתוך "שר הטבעות"

אחרי שמועות ורמיזות שהתחילו לרוץ בימים האחרונים, יצאה אמזון (Amazon) בהכרזה רשמית – סדרה חדשה המבוססת על ספרי “שר הטבעות” (Lord of the Rings) תופק בשיתוף פעולה של New Line Cinema, HarperCollins, אמזון, ו-Tolkien Estate and Trust, הגוף שמחזיק בזכויות על ספריו של ג’.ר.ר. טולקין, הסופר מאחורי הטרילוגיה האפית.

על פי הדיווחים, Tolkien Estate ניגשו ל-HBO, אמזון ונטפליקס עם הזכויות, ודרשו סכום שנע, ככל הנראה, בין 200 ל-250 מיליון דולר. זה מחיר מופרע לחלוטין לסדרת טלוויזיה, כאשר מדובר במחיר לזכויות בלבד, סכום כסף שיצא עוד לפני כל שלב שהוא בהפקה, שכן הטולקיניסטים לא הציעו אפילו רעיון לסדרה, אלא רק זכויות לשימוש במותגים של טולקין.

אמזון היא זו שרכשה את הזכויות לבסוף, מה שהופך מיד לרכישת הזכויות היקרה ביותר של אמזון בכל הזמנים. אמנם אין קונספט מגובש, ידוע כבר באיזו תקופה הסדרה תתרחש – לפי אמזון, הסדרה תספר סיפורים שהתרחשו לפני האירועים של “אחוות הטבעת” הספר והסרט הראשונים בטרילוגיה. אמזון התחייבה מראש לסדרה מרובת-עונות, ואף הודיעה שהאופציה לסדרות ספין-אוף פתוחה בהמשך.

שרון טל-יגואדו, לשעבר סגנית-נשיא פוקס, וכיום העומדת בראש חטיבת הסדרות המקוריות של אמזון, אמרה: “שר הטבעות היא תופעה תרבותית שהציתה את דמיונם של מספר דורות של מעריצים, דרך הספרות והמסך הגדול. […] אנחנו נרגשים לקחת את מעריצי שר הטבעות למסע למסע אפי חדש בארץ התיכונה”. אין עוד פרטים לגבי תאריך היציאה של הסדרה, אך היא תהייה אקסקלוסיבית למנויי Amazon Prime Video.

מקורות
Amazon
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות