-פרסומת-

יוצר ג’ון וויק מפיק סדרה המבוססת על משחק היטמן ל-Hulu

| יום שלישי, 14 בנובמבר 2017, 19:30 | בידור ופנאי
המשחק HITMAN

מי שגדל בשנות ה-90, אולי יחשוב ש”היטמן” (Hitman) זה אוסף להיטי המוזיקה המוצלח ביותר בכל הזמנים. מי ששיחק במחשב בתחילת שנות ה-2000, כנראה יחשוב על היטמן אחר – רוצח שכיר מארגון מסתורי, שסוכניו משובתים, ובעלי ברקודים שמקועקעים מעל לעורף, על ראשם הקירח.

סוכן 47 המסתורי, גיבור סדרת המשחקים המדוברת, כיכב כבר בשני סרטים, ששניהם לא זכו להערכה אף לא ממעריצי המשחקים השרופים ביותר. כעת, נחשף שדרק קולסטאד (Derek Kolstad), כותב סדרת סרטי “ג’ון וויק” (John Wick), יצור סדרה חדשה על הרוצח השכיר.

את הסדרה הוא יוצר יחד עם פוקס המאה ה-21 בעבור הולו (Hulu), שירות הצפיה הישירה שהביא לאחרונה את “סיפורה של שפחה” (The Handmaid’s Tale) אל המסך הקטן. בהולו מקווים, שהסדרה תהפוך לסדרת דגל של שירות הצפיה הישירה, לא בשונה מ”כתום זה השחור החדש” של נטפליקס, או “האיש במצודה הרמה” של אמזון – סדרות שמוכרות מנויים.

זו תקופה עסוקה בשביל קולסטאד – מלבד סדרת “היטמן” המדוברת, הוא כותב את התסריט לסרט השלישי בסדרת “ג’ון וויק”, ויחד עם צ’אד סטאהלסקי (Chad Stahelski), היוצר השני של “ג’ון וויק”, קולסטאד עובד על סדרת “הקונטיננטל” (The Continental), סדרה על רשת המלונות, שסביבה פועל ומתקיים כל עולם הרוצחים השכירים של “ג’ון וויק”. יש מקום להרבה רצח בתשלום על המסך, ונדמה שקולסטאד יושב במרכז רשת הדמים הזאת.

מקורות
Deadline
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
 • Camilla Russo

  Is Netflix the only company that still create a good original content? It seems like everyone else are just out of ideas.

  • eli

   זאת החברה היחידה שמוכרים לה סדרות בגלל שהיא שם מוכר

   • Camilla Russo

    What are you talking about? I’m talking about original content.

    • eli

     בשביל תכנים צריך כסף לנטפליקס יש הכי הרבה מנויים זה השם הכי מוכר בגלל זה יש להם יותר כסף ויותר תכנים

     • Camilla Russo

      And again you talking about everything but what I mentioned! I’m talking about original content, about creativity and originality and you talking about completly different things.

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות