ניופאן מתחילה בהשקת מוצרי אודיו חדשים של BOSE בישראל

אוזניות BOSE QuietComfort 35 ii (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אוזניות BOSE QuietComfort 35 ii (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

חברת ניופאן, יבואנית מוצרי BOSE לישראל, הודיעה היום (ב’, 20.11) במסיבת עיתונאים על השקתם של ארבעה מוצרים חדשים בתחום האוזניות והרמקולים, בהם האוזניות האלחוטיות QC 35 Mark ii התומכות בעוזרת הקולית Google Assistant, אותם כבר משווקת החברה בארץ במחיר של 1,990 שקלים. המוצרים החדשים שיושקו בישראל החל מהיום ואל תוך שנת 2018 יכללו את האוזניות האלחוטיות נטולות החוטים Soudsport Free, את הרמקול הנייד SoundLink Micro ואת הרמקול הלביש Soudwear Companion Speaker.

אוזניות Soundsport Free

האוזניות הלחוטיות של BOSE בתצורת In-Ear מצטרפות לטרנד אוזניות הספורט האלחוטיות שאינן כוללות חוטים כלל (True Wireless) והן יושקו בתחילת השנה הבאה בשני צבעים (שחור וכחול) ובמחיר של 1,290 שקלים.

אוזניות הספורט האלחוטיות נטולות החוטים של BOSE מציעות חיי סוללה של עד 5 שעות, ו-10 שעות נוספות דרך מארז הטעינה המצורף, אשר תומך בטעינה מהירה ומאפשר לקבל 45 דקות עבודה בטעינה של 15 דקות בלבד וטעינה מלאה בשעתיים. האוזניות תומכות בתקן IPX4 להגנה מפני התזות ומאפשרות מעקב לצורך איתור דרך אפליקציה בסמארטפון (Find my buds שמה).

תפעול האוזניות מתבצע דרך שלט מבוסס כפתורים קטנים בצידן, כאשר ניתן לבצע שיחות טלפון דרך האוזניה הימנית.

רמקול SoundLink Mini

הרמקול הקטנטן והחדש של חברת BOSE מציע איכות אודיו ורמת ווליום גבוהות תוך שמירה על מימדים קטנים אשר הופכים אותו לנוח לנשיאה ולשימוש בכל מקום. הרמקול עמיד במים תחת תקן IPX7, המאפשר לו לצלול עד לעומק של מטר למשך 30 דקות, תוך המשך ניגון המוסיקה גם מתחת למים.

רמקול ה-SoundLink Mini של BOSE פועל דרך אפליקציה בסמארטפון, אליו מתחבר דרך בלוטות’ עם אפשרות לשיוך NFC, וניתן לחבר אותו בשרשור לרמקול נוסף לצורך השמעת מוסיקה בו זמנית דרך שני הרמקולים יחדיו. ברמקול משולבת סוללת Li-iOn המציעה עד 6 שעות שימוש רצופות, כאשר זמן הטעינה המלא עומד על 3 שעות.

הרמקול הנייד תומך בעוזרת הקולית Google Assistant ומאפשר שליטה קולית דרך רמקול ה-Amazon Echo Dot. הוא מושק כעת בישראל במחיר של 599 שקלים ובשלושה צבעים: כחול, שחור וכתום.

Soundwear Companion Speaker

רמקול זה שונה למדי מהרמקולים הניידים אותם אנו רגילים לראות בשוק ומגיע במבנה לביש על גבי כתפי המשתמש. הרמקולים מכוונים אל עבר אוזני המשתמש, כך שאיכות האודיו הגבוהה ביותר לא תגיע לסביבתו, אלא ישירות לאוזניו. ה-Soundwear Companion מתחבר לסמארטפון באמצעות בלוטות’ עד מרחק של 9 מטרים והינו עמיד בפני התזות תחת תקן IPX4.

הסוללה המשולבת ברמקול זה מציעה זמן עבודה של עד 12 שעות עם תמיכה בטעינה מהירה שתספק עד 3 שעות עבודה לאחר טעינה בת 15 דקות בלבד.

את הרמקול תשיק ניופאן בישראל רק בשנה הבאה ובמחיר של כ-2,000 שקלים.

רמקול BOSE Soundwear Companion (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
רמקול BOSE Soundwear Companion (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

אוזניות QuietComfort 35 ii

אוזניות אלו כבר הושקו בישראל לפני זמן לא רב ומדובר בסדרה הממשיכה את דגם ה-QC35 הפופולרי שהוצג ב-2016. הדגם החדש מציע ניטרול רעשים אקטיבי דרך כפתור ייעודי המאפשר שליטה ברמת הניטרול, החל מביטול מלא של רעשי הסביבה, דרך ניטרול חלקי וללא ניטרול כלל. כפתור זה מאפשר גם את הפעלת העוזרת האישית Google Assistant.

האוזניות מתחברות לסמארטפון (או למחשב ונגנים נוספים) באמצעות בלוטות’ ומאפשרות קישור מהיר גם דרך NFC. הן כוללות מיקרופון מובנה לקבלת שיחות טלפון וכן להפעלת פקודות קוליות לסירי או ל-Google Assistant ומציעות חיי סוללה של עד 20 שעות בין טעינה לטעינה עם תמיכה בטעינה מהירה המאפשרת קבלת 2.5 שעות עבודה בטעינה של 15 דקות בלבד.

אוזניות ה-QC35 Mark ii מגיעות בצבעים שחור וכסוף ומוצעות בישראל במחיר של 1,990 שקלים.

השוואת מפרטים