מכשירי Nokia 8 (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי)

מכשירי Nokia 8 (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי)

רשמי: עדכון אנדרואיד 8.0 אוראו מגיע למכשירי Nokia 8

בימים אלו צפויים להתחיל להגיע באופן רשמי לישראל המכשירים החדשים מבית מותג Nokia המיתולוגי, שהוחזר אל שוק המובייל דרך פעילות פיתוח המכשירים של חברת HMD Global, העובדת בשיתוף פעולה עם נוקיה ומחזיקה ברישיון השימוש בשם המותג שלה. בין דגמי הסמארטפון שצפויים לנחות על גבי המדפים בישראל בכל רגע נמצא סמארטפון הדגל Nokia 8, שמתחיל לקבל זה עתה את העדכון האחרון לגרסת אנדרואיד החדשה ביותר כיום, Android 8.0 Oreo.

את ההודעה בדבר תחילת הפצת העדכון מסר לא אחר מאשר סמנכ"ל המוצרים ב-HMD Global, ג'ו סרויקאס, ששיתף את הדברים בחשבון הטוויטר הרשמי שלו. בציוצו כתב סרויקאס כי בחברה בחנו את פידבק המשתמשים מגרסאות הבטא וליטשו את ממשק המשתמש העצמאי למחצה של החברה. העדכון לאנדרואיד אוראו החל לזרום החוצה למשתמשים דרך האוויר (Over The Air Update), וסביר כי הפצתו תתרחש בגלים עד שתגיע אל כלל המשתמשים התומכים.

ה-Nokia 8 לא יהיה הסמארטפון היחיד מבית נוקיה שיזכה לקבל את העדכון הנחשק, כאשר כל יתר הדגמים אותם הציגה החברה במהלך השנה החולפת – Nokia 2, 3, 5, 6 ונוקיה 7, יקבלו כולם את גרסת אנדרואיד 8.0 עד לסוף השנה הקלנדרית הנוכחית, כך על פי היצרנית.

את הנוקיה 8 מציעה יבואנית מוצרי המותג בישראל, חברת יורוקום, במחיר של החל מ-1,999 שקלים. בשלב זה טרם נחת המכשיר על מדפי החנויות במדינה, אך הדבר צפוי להתרחש בקרוב מאוד. 

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות