עדכון אנדרואיד מרשמלו +Galaxy S6 Edge (צילום: גאדג'טי)

עדכון אנדרואיד מרשמלו +Galaxy S6 Edge (צילום: גאדג'טי)

שמועה: סדרת הדגל Samsung Galaxy S6 תקבל עדכון לאנדרואיד 8.0

הדלפה המוצאת דרכה אלינו דרך הרשת החברתית הסינית Weibo מתיימרת להציג את רשימת המכשירים המלאה של סמסונג המתייחסת לסמארטפונים מבית ייצורה שיזכו לקבל את העדכון לאנדרואיד 8.0 אוראו (Android 8.0 Oreo). הדבר המפתיע ביותר בהדלפה החדשה הוא דווקא אילו מכשירים עשויים לקבל את העדכון, כאשר בין הדגמים השונים צצה לה סדרת מכשירי הדגל של החברה מ-2015, היא Galaxy S6.

על פי ההדלפה לא רק סדרות הדגל גלקסי S8 ו-S7 מהשנתיים האחרונות יקבלו את העדכון לאנדרואיד 8.0, אלא גם מכשירי הפרימיום של החברה מ-2015, הם ה-Galaxy S6, S6 Edge ו-S6 Edge Plus. דברים אלו מגיעים בניגוד מוחלט להערכות שפורסמו בנושא לפני מספר חודשים, שהעידו כי סמסונג תדלג על סדרת גלקסי S6 בעדכון הקרוב.

רשימת מכשירי סמסונג שיקבלו את העדכון לאנדרואיד 8.0 אוראו (הדלפה)

רשימת מכשירי סמסונג שיקבלו את העדכון לאנדרואיד 8.0 אוראו (הדלפה)

עוד מופיעים ברשימה דגמי סדרת Galaxy A 2017 ואף דגמי ה-Galaxy A9 Pro 2016 ו-A8 2016, כמו גם מגוון טאבלטים מבית החברה שהושקו בשנים 2016-17 וכן מגוון דגמים בסדרת Galaxy C. משום מה, נראה כי דגמי סדרת Galaxy J 2017 אינם מופיעים ברשימה, אך אלו הופיעו בדיווח שפורסם מוקדם יותר השנה בנושא. ראוי להדגיש כי ההדלפה לא אושרה על ידי מקורות בעלי רמת אמינות גבוהה, כך שיש להתייחס לדברים בזהירות הנדרשת.

על פי נציגות סמסונג בטורקיה, מועד השחרור הראשוני לאנדרואיד 8.0 אוראו יהיה בחודשים הראשונים של 2018. 

מקורות
Phone Arena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות