עידן חדש בפתח: הרחבה ל-Civilization 6 נוחתת בחודש פברואר

שחקני Civilization 6 יכולים לצפות לחודש פברואר, אז תגיע ההרחבה החדשה בשם Rise and Fall (תקומה ונפילה). בהרחבה החדשה למשחק, המתוארת כ"חוויית Civilization העמוקה ביותר עד כה", יוצג מנגנון חדש המאפשר לאימפריה שלנו לחוות מעין תקופות שפל ותקופות של הצלחה מזהירה. בנוסף תכלול ההרחבה מודל נאמנות משופר.

המערכת החדשה, שנקראת Great Ages System, תאפשר לשחקנים להיכנס ל"עידן שפל" (Dark Age) ו"עידן זהב" (Golden Age), שתלויים בפעולות השחקן. יש לציין שאם נכנסתם ל"עידן שפל", זה לא אומר שהגיע סופה של האימפריה שלכם – אם תיחלצו מהעידן הזה, ותתקדמו ל"עידן זהב", הוא יהיה אפילו יותר משמעותי וייקרא "עידן גבורה" (Heroic Age). במילים אחרות, תוכלו להיחלץ מהצרה ולהתקדם אפילו מהר יותר מבעבר.

"מערכת ה-Great Ages החדשה ב-Sid Meier’s Civilization 6: Rise and Fall תאפשר לשחקנים לחוות את הזרימה של בניית אימפריה לצד אתגרי ההיסטוריה – בין אם ליצור הצלחה מתמשכת או זכרון מעלה אבק", אמר אנטון סטרנגר (Anton Strenger) מהחברה המפתחת, Firaxis. "המערכת הזאת תאתגר ותתגמל את השחקנים כפי שמעולם לא נראה במשחקי Civilization ב-26 השנים לקיום הסדרה".

ההרחבה תכלול גם שיפור למערכת הנאמנות של נתיני האימפריה. במערכת זו, לכל עיר תהיה מערכת נאמנות עצמאית, כך שהתמיכה של כל עיר בכם יכולה להיות שונה. כעת יהיה על השחקנים להיזהר מאיום מתמיד של תפוקה נמוכה, אופוזיציה ואפילו מרד, בכל עיר בפני עצמה. בנוסף, ההרחבה תכלול תשעה מנהיגים חדשים, ציוויליזציות נוספות, יחידות חדשות, פלאי עולם ושלל מבנים חדשים.

תאריך היציאה של Civilization 6: Rise and Fall הינו ה-8 לפברואר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות