-פרסומת-

הסדרה החדשה של סברינה המכשפה הצעירה מגיעה לנטפליקס

מתוך "סברינה המכשפה הצעירה" (תמונה: ABC)

מתוך "סברינה המכשפה הצעירה" (תמונה: ABC)

סדרה חדשה ל”סברינה המכשפה הצעירה” (Sabrina the Teenage Witch) מופקת בימים אלה. בניגוד לגלגולים הקודמים, שכללו סדרה מצולמת וסדרת אנימציה, הסדרה החדשה לא תעמוד לחלוטין בפני עצמה. היא מתוכננת כסדרת ספין-אוף ל”ריברדייל” (Riverdale), שמבוססת על הקומיקסים של “ארצ’י”. הולם, בהתחשב בזה שהקומיקס המקורי של “סברינה” היה בעצמו ספין-אוף של “ארצ’י”. יוצרי פרק הפיילוט של “ריברדייל”, רוברטו אגווייר-סקאסה (Robero Aguirre-Sacasa) ולי טולנד קריגר (Lee Toland Krieger), הם אלה שעובדים על פרק הפיילוט של “סברינה”.

“ריברדייל” עצמה מופקת על ידי רשת The CW, אבל זכתה להצלחה רבה בהפצה הבינלאומית של נטפליקס (Netflix). לכן לא מפתיע שנטפליקס הציע ל-The CW לקחת לידיה את המכשפה הצעירה, עם התחייבות מראש לשתי עונות. אלה חדשות משמחות גם לנטפליקס וגם ל-CW, אבל אולי פחות למעריצי הקומיקסים של “ארצ’י” – סברינה הייתה הדמות הבולטת היחידה שלא הופיעה ב”ריברדייל”, וכעת היא כנראה גם לא תופיע, כיוון שנטפליקס לא נמצאת תחת המטרייה של האחים וורנר, שאיפשרה בעבר שיתופי פעולה בין גיבורים כמו פלאש וסופרגירל, בתקופה בה הם לא היו ביחד ב-CW.

אין עדיין שם או תאריך יציאה לסדרה החדשה של סברינה, אך הוצהר כבר שהסדרה לא תהייה דומה בכלל לקודמותיה – הפעם לא מדובר בסדרת נעורים קלילה ומשעשעת, אלא בסדרת אימה קודרת, בה סברינה תאלץ להתמודד עם הכוחות החדשים שלה, ועם המציאות בה היא חצי מכשפה וחצי בת תמותה. הטון של הסדרה יזכיר פחות את “מכושפות”, שגם היא חוזרת ל-The CW בעתיד הקרוב, ויותר סרטי מתח ואימה כמו “תינוקה של רוזמרי” ו”מגרש השדים”.

מקורות
Deadline Hollywood
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
בוריס אוליאנסקי
מבקר קולנוע, צרכן מדיה מכל הסוגים ומעורב במשחקי תפקידים רוב חייו, שולחניים וממוחשבים. שותף להנחיית הפודקאסט Games of Future Past, המבקר משחקים חדשים לצד ישנים, ומשווה ביניהם.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות