-פרסומת-

רוצו להוריד: Ubisoft מחלקת שני משחקים מלאים בחינם

| יום שלישי, 5 בדצמבר 2017, 19:30 | משחקים

לכבוד תקופת החגים הקרובה, החלה Ubisoft במבצע חדש בו היא מחלקת משחקים מלאים ללא תשלום. את המשחק הראשון, World in Conflict, ניתן להוריד כבר כעת בחינם, והחל משבוע הבא יהיה ניתן להוריד בחינם את Assassin’s Creed: Black Flag. אם תוסיפו אותם לחשבונכם, המשחקים ישארו בספרייתכם גם לאחר תום המבצע. יש צורך בחשבון Uplay (חינמי) להורדת המשחקים. חלון הזמנים בו תוכלו לקבל את המשחקים מוגבל, לכן כדאי לשים לב איזה משחק יחולק ומתי.

  • World in Conflict: זמין כעת עד ה-11 בחודש דצמבר
  • Black Flag: זמין מה-12 ועד ה-18 בחודש דצמבר

World in Conflict הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת המתמקד בטקטיקה והכוונת יחידות, יותר מאשר בבניית בסיסים ואיסוף משאבים. למעשה, יוצרי המשחק – חברת Massive Entertainment, מתייחסים אליו כמשחק “טקטיקה בזמן אמת” למרות מיתוגו כמשחק אסטרטגיה. World in Conflict בוחן מה היה קורה לו המלחמה הקרה היתה מסלימה לכדי מלחמת עולם, ולוקח את השחקנים לכמה קרבות מותחים מול הכוחות הסובייטים בארצות הברית ובאירופה.

World in Conflict יצא בשנת 2007. הרחבה למשחק יצאה ב-2009, ושמה World in Conflict: Soviet Assault. לציון עשרים שנים ל-Massive, המשחק המלא כמו גם ההרחבה זמינים כעת להורדה בחינם ב-Uplay, החנות המקוונת של Ubisoft. ניתן יהיה להוריד את World in Conflict ב-Uplay ללא תשלום עד ל-11 לחודש.

Assassin’s Creed: Black Flag הוא המשחק השישי בסדרת Assassin’s Creed המפורסמת. מבחינה כרונולוגית, אירועי Black Flag מתרחשים לפני Assassin’s Creed 3. המשחק יצא ב-2013 ונחשב לאחד הכותרים המוערכים יותר בסדרה.

ב-Black Flag אנו זוכים לחקור את העולם הפתוח באמצעות שיט בספינות, אולם המשחק עדיין מאפשר לצאת להרפתקאות ביבשה, כמו קודמיו. אם תרצו לחזור לעידן הפיארטים, ניתן יהיה להוריד את Black Flag ב-Uplay  ללא תשלום מה-12 לחודש ועד ה-18.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
כתב ומפיק תכני גיימינג יותר מעשור, בעל היכרות עמוקה עם ההיסטוריה של תעשיית המשחקים. בזמנו הפנוי (הנדיר) יוצר מודים ומקדם יוזמות נוספות בתחום הגיימינג בישראל. מעדיף לשחק עם עכבר ומקלדת ויש לו את דיוק ניוקם בחיוג מהיר בנייד.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות