דיווח: ה-Huawei P11 עשוי להגיע עם חריץ במסך הדומה ל-iPhone X

שלט Huawei צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

אחת מהתלונות המרכזיות שמרחפות להן ברשת מאז הכריזה אפל על מכשיר הפרימיום Apple iPhone X, התייחסה לאותו שקע בחלקו העליון של המסך, הקוטע את התצוגה במרכזה ומשלב מימינו ומשמאלו את שאריות פאנל התצוגה. אותו שקע, שמכונה בשוק המובייל כ”Notch” (חריץ) והיה למושא תלונתיהם של צרכנים רבים ברחבי העולם, עשוי להגיע גם למכשיריה העתידיים של יצרנית הסמארטפונים הסינית, וואווי, ובראשם ה-Huawei P11. כך עולה מתוך מידע חדש שהתגלה ופורסם בפורום המפתחים XDA Developers.

המידע החדש מגיע בדמותה של תמונה המציגה, לכאורה, כיצד עשוי להיראות החריץ במסך ה-Huawei P11 (מצורפת מתחת לפסקה זו). על פי זו ניתן לראות כי אותו חריץ שעשוי להגיע לסדרת הדגל הבאה של וואווי יהיה קטן מזה שראינו עם אייפון X, בזמן שפאנל התצוגה המקיף אותו מימין ומשמאל יהיה רחב למדי. עוד נראה כי מסך המכשיר יגיע בגודל 6.01 אינץ’ (לא ברור האם מדובר בצג ה-P11 או P11 פלוס), כאשר הרזולוציה שלו תעמוד על 1080×2440 פיקסלים, מעט יותר גבוהה מרזולוציית Full HD Plus הסטנדרטית.

בשלב זה לא ברור האם אכן ישנה אמת בדברים והאם דגמי ה-Huawei P11 ו-Huawei P11 Plus יציעו למשתמשיהם מסך בעל שקע ה-Notch המוכר ממכשיר הדגל של מתחרתה האמריקאית, אך ניתן להעריך כי בשבועות הקרובים ועם כניסתנו לשנת 2018 יתקבלו עדויות, הדלפות ודיווחים נוספים בדבר צמד המכשירים שיציגו את התמונה המלאה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים