טריילר ראשון לאושן 8, גרסה נשית לסדרת סרטי השוד המצליחה

אושן 8 (תמונה באדיבות Warner Bros)

לפני מספר ימים פורסם הפוסטר של “אושן 8” (Ocean’s 8), הגרסה הנשית של סדרת סרטי השוד המצליחה. הפוסטר הציג את שמונה כוכבות הסרט זו לצד זו על רקע אדום. כעת שחררה וורנר (Warner Bros) גם את הטריילר המלא הראשון של הסרט.

סנדרה בולוק (Sandra Bullock) היא דבי אושן, אחותו של דני אושן מסרטי “אושן” הקודמים, ונדמה שהפשע הוא עסק משפחתי – כמעט גנטי. אושן משתחררת מהכלא, ומיד מתכננת את השוד הגדול הבא. מדי שנה עורך מוזיאון המט הניו-יורקי נשף מפואר. השנה יוצג בנשף ענק יהלומים ששוויו המשוער נע בין 100 ל-150 מיליון דולר. הוא יוצג על צווארה של אושיית אופנה אותה תגלם אן האת’ווי (Anne Hathaway), ואושן רוצה את היהלומים האלה בכל מחיר. בשביל זה היא תצטרך לגייס צוות של נשים מוכשרות לא פחות ממנה.

אושן 8 (תמונה באדיבות Warner Bros)
אושן 8 (תמונה באדיבות Warner Bros)

יחד עם חברתה הטובה אותה מגלמת קייט בלאנשט (Cate Blanchett), אושן מגייסת את מינדי קאלינג (Mindy Kaling), ריהאנה (Rihanna), הלנה בונהם קארטר (Helena Bonham Carter), אקוופינה (Awkwafina), ושרה פולסון (Sarah Paulson). שבע סך הכל יחד עם אושן, כך שהשמינית היא הקורבן הפעם – או שמא דמותה של האת’ווי כלולה בתכנית?

בנוסף יופיעו בסרט אוליביה מאן (Olivia Munn), דקוטה פנינג (Dakota Fanning), קייטי הולמס (Katie Holmes), אדריאנה לימה (Adriana Lima), ג’יימס קורדן (James Corden), ומאט דיימון (Matt Damon) בתפקיד לינוס קלדוול, דמותו מסרטי “אושן” המקוריים.

“אושן 8” צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-8 ביוני, קיץ 2018.

השוואת מפרטים