בידיים טובות: המשחק Wolfenstein 2 יזכה להמרה איכותית ל-Switch

נציגי חברת MachineGames שנכחו בכנס Fun & Serious בספרד מסרו כי ההמרה של המשחק Wolfenstein 2: The New Colossus לקונסולה החדשה של נינטנדו, ה-Switch, נמצאת בידיה של חברת Panic Button. מדובר באותה החברה האחראית על Doom ל-Switch, המרה מצוינת שהתקבלה באהדה רבה אצל הגיימרים. למרות החומרה המוגבלת של ה-Switch, המשחק נראה נהדר והמשחקיות נשמרה, גם כאשר מוציאים את ה-Switch מהבית.

הסיבה לאופטימיות הרבה של MachineGames היא ש-Doom, שזכה להמרה המוצלחת מאת Panic Button, עובד על אותה הטכנולוגיה בדיוק כמו Wolfenstein 2: שני המשחקים רצים על המנוע id Tech 6, ובהמרה של Doom ל-Switch החברה התמקצעה על מנוע זה. לכן, MachineGames רצתה לנצל את הידע שנצבר מהפרויקט הקודם, להמרה איכותית עבור Wolfenstein 2.

“אלה אותם אנשים”, אמרו נציגי החברה בכנס. “הם מומחים ב-Switch, ועכשיו הם גם מומחים במנוע המשחק, אז אנחנו עובדים איתם. הגרסה שלהם של Doom היתה ממש מצוינת על ה-Switch, אז אנחנו מאמינים ש-Wolfenstein יהנה מאותו הטיפול”, נמסר.

עם זאת, למרות ההתלהבות הרבה של MachineGames, יש לציין כי ההמרה של Doom ל-Switch לא היתה מושלמת. למרות הגרפיקה המרהיבה והמשחקיות שנשמרה היטב, מדי פעם, האטות במשחק השפיעו באופן שלילי על החוויה. Wolfenstein 2 הוא משחק תובעני יותר מ-Doom, וגם מחשבים חזקים נאבקים להריץ אותו באופן חלק לכל אורך המשחק.  לכן צפוי כי הטיפול ב-Wolfenstein 2 יהיה מאתגר עבור Panic Button.

Wolfenstein 2: The New Colossus צפוי להגיע ל-Switch במהלך 2018.

מקורות
gamereactor
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות