מכשירי LG V30 מתחילים לקבל עדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו

LG V30 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) LG V30 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הדרום קוריאנית, LG, החלה להפיץ את העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו (Android 8.0 Oreo) למכשיר הדגל LG V30 במדינת מולדתה, קוריאה, כך טוענים דיווחים ברחבי הרשת מהיממה האחרונה. בשלב זה נראה כי העדכון מופץ בגלים בקוריאה בלבד ומשתמשים שרכשו את אחד מדגמי סדרת V30 במדינות או שווקים אחרים טרם החלו לקבל את העדכון.

העדכון למערכת ההפעלה אנדוראיד 8.0 למשתמשי LG V30 בדרום קוריאה, שמשקלו כ-1.5GB, מגיע כחודש לאחר שהיצרנית החלה בבחינתו במסגרת תוכנית בטא מצומצמת. הגרסה היציבה והחדשה אותה מפיצה LG למשתמשי ה-V30 ו-V30 Plus, מממשת את הפידבקים הרבים שקיבלה החברה מהמשתמשים במסגרת הבטא וכן מציעה את הפיצ’רים השונים המוכרים מאנדרואיד אוריאו, בהם תמונה בתוך תמונה (Picture in Picture) ושיפורי מהירות ויציבות.

LG V30 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
LG V30 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

נכון לרגעים אלו הפצת העדכון למערכת ההפעלה החדשה מבית גוגל מתבצעת בקרב מכשירי V30 במולדתה של LG, ולא ברור מתי תחל הפצת אנדרואיד 8.0 למשתמשים בשווקים שונים ברחבי העולם.

עם זאת, ניתן להעריך שהדבר לא יאחר להגיע וכי כבר בתחילת השנה הבאה (ואולי אף לפני כן) נצפה במערכת ההפעלה עושה דרכים לשווקים אחרים. כמו כן, הציפייה להגעת העדכון עבור משתמשי ה-LG G6 עומדת איתנה גם היא, כאשר בשלב זה כלל לא ידוע מתי יתרחש הדבר. מ-LG לא נמסרה תגובה רשמית בנושא.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים