שלט נוקיה

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

אפליקציית המצלמה של נוקיה מאשרת את עבודתה על דגמים חדשים

בחודשים האחרונים שמענו רבות על תוכניותיהן של נוקיה וחברת HMD Global להשיק את מכשיר הפרימיום Nokia 9, כאשר לאחרונה צץ לו דיווח שהתייחס לעבודתה של החברה על מכשיר סמארטפון נוסף בשם נוקיה 1. וכעת, מידע חדש שהתגלה ב-APK (קובץ ההתקנה) של אפליקציית המצלמה מבית נוקיה, חושף כי המותג המיתולוגי עשוי לקבל לחיקו מספר סמארטפונים נוספים עליהם טרם שמענו.

על פי המידע שנגלה דרך ה-APK של אפליקציית המצלמה מבית נוקיה ומגיע אלינו דרך אתר Nokia Power User המוכר, חברת HMD Global האחראית על ייצור מכשירי המותג, עשויה לעבוד בימים אלו על שני סמארטפונים נוספים שיענו לשם Nokia 4 ו-Nokia 7 Plus. אלו מוצגים לצד דגמים קודמים עליהם שמענו במגוון הזדמנויות, הם Nokia 1 ו-Nokia 9.

הצצה לאחור

נכון לרגעים אלו לא ידועים פרטים נוספים אודות צמד המכשירים נוקיה 4 ונוקיה 7 פלוס, עליהם אנו שומעים כעת בפעם הראשונה. עם זאת, על פי דיווחים קודמים בנושא, צמד החברות הפיניות מתכננות לקיים אירוע הכרזה במהלך חודש ינואר הקרוב ובמרכזו הן יחשפו בפני העולם את פיתוחיהן החדשים – בראשם סמארטפונים חדשים שיעשו דרכם אל קהל לקוחות המותג ברחבי העולם.

אירוע הכרזה זה, על פי דיווחים קודמים, יתרחש ב-19 בינואר וגולת הכותרת שבו תהא הצגתו הרשמית של מכשיר הפרימיום לשוק הגבוה Nokia 9, הצפוי להציע מפרט עוצמתי בשילוב עם מבנה זכוכית יוקרתי ומסך בעל שוליים דקיקים ביחס 18:9.

מקורות
Nokia Power User
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות