-פרסומת-

הוכרז: HP Chromebox G2 – עם מפרט מרשים ו-Chrome OS

| יום שלישי, 9 בינואר 2018, 11:23 | חומרה, מחשבים
HP Chromebox G2

HP Chromebox G2

לקראת תערוכת CES 2018 חברת HP הכריזה על ה-Chromebox G2, מיני מחשב המבוסס על מערכת ההפעלה Chrome OS של גוגל שמגיע עם מפרט טכני חזק במיוחד לתחום.

ה-G2 של HP הוא דור ההמשך ל-Chromebox המקורי של החברה שהוצג בשנת 2014 אשר מגיע עם מפרט מעודכן ומכוון למגזר החינוכי. המחשב מגיע בתצורה קטנה במיוחד הדומה לזו של מחשבי ה-NUC מבית אינטל, כשמידותיו עומדות על 15 ס”מ לרוחב ולאורך ועוביו 4 ס”מ בלבד. בדומה לניידי הכרומבוק (Chromebook) משלל החברות השונות גם ה-HP Chromebox G2 מריץ את מערכת ההפעלה של גוגל, Chrome OS, ולא מערכת הפעלה רגילה.

HP Chromebox G2 מבט עליון

HP Chromebox G2 מבט עליון

באופן די חריג, HP בחרה לתת למחשב ה-G2 מפרט עוצמתי מאוד יחסית למחשבים אחרים המריצים Chrome OS. תמצאו בו מעבד כפול ליבה Celeron 3865U עם אפשרות שדרוג למעבד Core i5-7300U מהדור השביעי או אפילו Core i7-8650U מהדור השמיני – מעבדים חזקים בהרבה מהנחוץ למערכת ההפעלה שנועדה לרוץ על חומרה חלשה יחסית.

פרט למעבדים השונים ה-G2 יגיע עם 16GB זיכרון ואחסון SSD בנפח 32GB או 64GB. על היקף המחשב עצמו ניתן יהיה למצוא  5 חיבורי USB 3.0, חיבור USB-C 3.1 בודד, יציאת HDMI וקורא microSD מובנה.

HP Chromebox G2 מבט קדמי ואחורי

HP Chromebox G2 מבט קדמי ואחורי

נכון להרגע אין תאריך הפצה או מחיר צפוי ל-Chromebox G2 של HP.

בעוד ניידי הכרומבוק תפסו חלק מהשוק, כשהם מיועדים לצרכים חינוכיים או למשתמשים שזקוקים למחשב נייד לגלישה בלבד, אלו לא הצליחו כל כך עד היום. אפשר לנחש כי ב-HP מקווים שה-Chromebook החדש יוכל לזכות בנתח שוק בדומה לניידי הכרומבוק.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות