מתוך "נמלטים" עונה 5 (תמונה באדיבות, קרדיט: Twentieth Century Fox)

מתוך "נמלטים" עונה 5 (תמונה באדיבות, קרדיט: Twentieth Century Fox)

נמלטים חוזרת לעונה חדשה – עם סיפור חדש

פוקס (Fox) הודיעה שסדרה חדשה של “נמלטים” (Prison Break) נמצאת בשלבים מוקדמים של הפקה. לדברי נשיא פוקס מייקל ת’ורן, “אנחנו מאוד נלהבים מהרעיון”. זו לא הפעם הראשונה ש”נמלטים” חוזרת למסך – היא חזרה כבר לעונה חמישית בת תשעה פרקים באביב האחרון. אבל הפעם, כך זה נראה, מדובר בסיפור חדש, ולא בהמשך ישיר של הסדרה המקורית.

“נמלטים” הדהימה את קהל הצופים שלה לפני עשור, כאשר סיפרה את סיפורו של מייקל סקופילד, אותו גילם וונטוור’ת מילר (Wentworth Miller). סקופילד דאג להיאסר ולהישלח לכלא שמור ומסוכן במיוחד, לחלוטין מרצונו. הסיבה? אחיו לינקולן בארוס, אותו שיחק דומיניק פרסל (Dominic Purcell), נכנס לכלא על פשע שהוא לא ביצע, וסקופילד החליט לחלץ את אחיו מהכלא בכל מחיר. כבר מעונתה הראשונה הפכה “נמלטים” לאחד הלהיטים הטלויזיוניים הבולטים בכל הזמנים.

אז מה הכוונה ב”גרסה חדשה”? לא ברור לחלוטין. בדצמבר פרסל כתב באינסטגרם שהסדרה חוזרת לעונה שישית, כך שהוא לפחות מעורב בצורה מסוימת. מאוחר יותר אמר גארי ניומן, מנכ”ל ויו”ר פוקס, ש”לא מדובר בקאסט חדש לגמרי. זה נמצא בשלב מאוד מוקדם. לפול שרינג (Paul Scheuring, יוצר הסדרה) היה רעיון לעונה נוספת, והוא הציג אותו למייקל ת’ורן והצוות. הם התלהבו ממנו מאוד, אבל זה ממש מוקדם. עוד לא ראינו חומרים כתובים”.

נדמה שמילר ופרסל מעוניינים בעוד עונה. שרינג עצמו אמר עוד בעונה החמישית, האחרונה, שהוא רואה את הסיפור כסגור. הוא רואה חזרה כאפשרית, אבל רק אם יהיה לו משהו באמת מעניין לספר, הוא לא יעשה עוד עונה “רק בשביל לעשות עונה”. אם זו עדיין המדיניות שלו, יכול להיות שמצפה לנו עוד סיפור מרתק עם הגיבורים. ואולי סתם מסחטת נוסטלגיה מיותרת. נחכה לפרטים נוספים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות