כונן My Passport Wireless של WD (מקור WD)

כונן My Passport Wireless של WD (מקור WD)

ל-WD וסנדיסק יש דיסק און קי בנפח 1TB וכונן SSD אלחוטי שיטעין לכם את הסמארטפון

חברת WD (ר"ת Western Digital) יחד עם SanDisk, שנרכשה ב-2015, מציגות מגוון פתרונות אחסון חדשים בתערוכת CES 2018 עם דגש על מענה מהיר ואמין לצרכני ויצרני התוכן הדיגיטליים. החברה הציגה אב טיפוס של כונן "דיסק און קי" עם חיבור USB-C בנפח עצום של 1TB שיוכל לשמש לא רק כאחסון למחשבים אלא גם למכשירים ניידים בעלי חיבור USB-C.

אב טיפוס לכונן DOK בנפח 1TB

אב טיפוס לכונן DOK בנפח 1TB

WD MY PASSPORT WIRELESS SSD

כונן ה-Passport החדש של WD מציע גישה אלחוטית למידע בתקן WiFi 802.11ac ומבוסס SSD מהיר עם מארז עמיד במיוחד המיועד ליוצרי תוכן בשטח. מלבד גישה אלחוטית למידע שבתוכו הוא מציע גם אפשרות חיבור לכרטיסי SD עם קורא כרטיסים מובנה וחיבור USB 2.0 OTG המאפשר לחבר התקנים לכונן על מנת להוציא מהם את המידע בלחיצת כפתור בודדת.

חברת WD שילבה בכונן סוללה מובנת של 6700mah שמסוגלת להפעיל את הכונן באופן עצמאי למשך כ-10 שעות ולשמש גם כמטען נייד למכשירים בעת הצורך. נוסף על כך, ניתן לגשת באופן ישיר למידע בכונן דרך אפליקציות יצירה ניידות של צד ג' כמו FiLMiC Pro ו-LumaFusions.

הכונן יהיה זמין למכירה החל מחודש פברואר במחיר התחלתי של 230 דולר לכונן בנפח 256GB ועד 800 דולר לכונן בנפח 2TB.

כונן My Passport Wireless של WD (מקור WD)

כונן My Passport Wireless של WD (מקור WD)

SANDISK EXTREME PORTABLE SSD

כונן ה-SSD הנייד החדש של סאנדיסק מאפשר אחסון מידע מהיר ועמיד במיוחד עם תקן IP55 ועם מהירות של עד 550MB/s באמצעות חיבור USB-C המובנה.

התקן אחסון EXTREME PORTABLE SSD (מקור סאנדיסק)

התקן אחסון EXTREME PORTABLE SSD (מקור סאנדיסק)

למרות שעדיין אין צפי לתאריך הזמינות, ה-SSD הנייד יהיה זמין למכירה במחיר התחלתי של 100 דולר בנפח 250GB ועד 350 דולר לכונן בנפח 1TB.

SANDISK ULTRA FIT USB 3.1

סאנדיסק מעדכנת את סדרת ה-Ultra Fit הזעירה במיוחד עם כונני ה-USB 3.1 החדשים עם נפח אחסון עצום יחסית לגודל הפיזי של הכונן עם נפח מקסימלי של 256GB המאפשר באמצעות התמיכה ב-USB 3.1 העברת מידע בקצב של 130MB/s.

כונן Ultra Fit (מקור SanDisk )

כונן Ultra Fit (מקור SanDisk )

למרות שעדיין אין צפי לתאריך הזמינות, הזיכרון הנייד יהיה זמין למכירה במחיר התחלתי של 22 דולר להתקן בנפח 16GB ועד 150 דולר לכונן בנפח 256GB.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות