עונה 2 של הסדרה סיפורה של שפחה תגיע ב-25 באפריל 2018

זה לא חדש ש"סיפורה של שפחה" (The Handmaid's Tale) חוזרת לעונה שניה. אך כעת ישנו גם תאריך מדויק – סדרת המופת של Hulu תחזור ב-25 באפריל הקרוב בארה"ב ותשודר במקביל גם בערוץ HOT HBO וב-HOT VOD. מלבד המעריצים הרבים שהסדרה צברה, היא הספיקה גם לזכרות בשני פרסים יוקרתיים, האמי וגלובוס הזהב, לסדרת הדרמה הטובה ביותר של 2017, כך שהיא נכנסת לשנה החדשה עם הייפ גדול מהרגיל.

הסדרה מבוססת על ספרה של מרגרט אטווד (Margaret Atwood), אשר מציג דיסטופיה שמתרחשת בעולם אלטנרטיבי לשלנו, בו השטח שבעבר היה ארצות הברית נקרא כיום רפובליקת גלעד. רפובליקת גלעד היא תאוקרטיה נוקשה שמתקיימת לפי כללי הביבליה הנוצרית. גלעד סובלת מבעיה חמורה של פוריות, וכתוצאה מכך נשים פוריות שייכות למדינה וניתנות למשפחות בעלות השפעה שצריכות להעמיד צאצאים, היכן שהן נאנסות שיטתית כשפחות מין, וילדיהן ניתנים למשפחות בהן הן חיות.

מתוך "סיפורה של שפחה", עונה 2 (באדיבות HOT)
מתוך "סיפורה של שפחה", עונה 2 (באדיבות HOT)

גיבורת הסדרה היא שפחה בשם ג'ון אוסבורן, אותה מגלמת אליזבת' מוס (Elizabeth Moss) מ"מד מן". מוס זכתה גם היא בגלובוס הזהב ובאמי יחד עם הסדרה, והיא תמשיך לספר את סיפורה בעונה השניה, שלפי הטריילר נראית אגרסיבית ביותר, כתוצאה מהמרד אותו ג'ון התחילה בעונה הראשונה.

בסדרה מככבים גם ג'וסף פינס (Joseph Fiennes) מ"שייקספיר מאוהב", סמירה וויילי (Samira Wiley) מ"כתום זה השחור החדש", ואלקסיס בלדל (Alexis Bledel) מ"בנות גילמור". העונה החדשה תעלה בארץ בערוץ HOT HBO ובשירות HOT VOD סמוך ליציאת הסדרה ב-Hulu, אך לא ברור עדיין אם באותו התאריך או מעט מאוחר יותר.

מתוך "סיפורה של שפחה", עונה 2 (באדיבות HOT)
מתוך "סיפורה של שפחה", עונה 2 (באדיבות HOT)
השוואת מפרטים