המשחק Red Dead Redemption 2

המשחק Red Dead Redemption 2

שמועה: Red Dead Redemption 2 כולל מצב דומה ל-PUBG ומשחק מגוף ראשון

| יום רביעי, 7 בפברואר 2018, 11:30 | משחקים

מעריצי Red Dead Redemption התאכזבו לנוכח דחיה נוספות של הכותר הבא בסדרה, Red Dead Redemption 2 –  המשחק מיועד כעת להגיע בחודש אוקטובר. אולם בינתיים ניתן להתנחם בכמה שמועות עסיסיות אודות המשחק, אשר הגיעו ממסמך שהודלף לכאורה מחברת רוקסטאר, המפתחת את המשחק.

האתר Trusted Reviews טוען שקיבל לידיו כמה מסמכים הקשורים ל-Red Dead Redemption 2 וכוללים פרטים אודות המשחק שעוד לא נחשפו. לפי טענת האתר, המסמכים הגיעו לידיהם לראשונה עוד בחודש אוגוסט, והוחלט שלא לפרסם אותם. אך מאז, כך נטען, חומרי הפרסום של Red Dead Redemption 2 אישרו עוד ועוד פרטים שהופיעו במסמכים, ולכן הוחלט לפרסם את תוכן המסמכים. בשלב זה יש להתייחס לפרטים אלו כאל שמועות בלבד.

ראשית, המסמכים חושפים כי ל-Red Dead Redemption 2 יהיה רכיב מולטיפלייר בסגנון Battle Royale, בדומה ל-PUBG, Fortnite ושלל משחקי ה-Battle Royale שסוחפים את התעשייה לאחרונה. במצב משחק אחר בשם Revive and Survive, שתי קבוצות יתחרו זו בזו כאשר ניתן להחיות את חברי הקבוצה שנפלו בקרב (כפי שעולה משמו של מצב המשחק). בנוסף, מצב המשחק Money Grab מזכיר בתיאורו את Capture the Flag: על השחקנים לתפוס שקי כסף ממקומות מסוימים, ולהביאם למחנה שלהם כמה שיותר מהר מבלי להיתפס על ידי הקבוצה היריבה.

עולם המשחק צפוי להיות ‘חי’ יותר מהכותרים הקודמים של רוקסטאר. למשל, דווח כי בעלי חנויות ודמויות NPC שונות יעטרו את העולם ויהיו חלק משמעותי בו, ובלילה, למשל, הרוכלים יקפלו את סחורתם וילכו לישון. פעילויות חדשות מופיעות במסמכים, כמו כריית זהב, דיג, רעיית צאן ואתגרי קלעות שונים. שיפורים נוספים דווחו בנוגע לתנועה בעולם: למעט כרכרות, סוסים ועגלות, נראה כי מסילת רכבת תחצה את עולם המשחק. תחנות רכבת, ובהן דמויות הקשורות בהפעלת הרכבת, יאפשרו לשחקנים לקנות כרטיס ולנוע במהרה לנקודות מרוחקות במפה.

אחת התגליות המפתיעות ביותר במסמכים שכביכול הודלפו, הינה בנושא נקודת המבט במשחק. נראה כי ניתן יהיה לשחק את Red Dead Redemption 2 הן ממבט שלישי (כמו במשחק הקודם) והן ממבט ראשון. הדבר מזכיר אולי אפשרות דומה מ-GTA V, משחק נוסף של רוקסטאר, שבו ניתן לדלג בין גוף ראשון לשלישי. האפשרות לשחק ב-Red Dead Redemption 2 מגוף ראשון תהיה זמינה גם במצב המשחק המקוון, וגם בקמפיין לשחקן יחיד.

Red Dead Redemption 2 צפוי לצאת באוקטובר, 2018, לקונסולות ה-Xbox One ול-PlayStation 4.

מקורות
Trusted Reviews
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות