-פרסומת-

הודלף: זהו ה-Huawei P20 Lite – עם מסך בעל חריץ ו-2 מצלמות בגבו

| יום שני, 12 בפברואר 2018, 14:02 | סלולר
Huawei P20 Lite (הדלפה)

Huawei P20 Lite (הדלפה)

אתמול שיתפנו אתכם בתמונותיהם הראשונות של צמד מכשירי הדגל הבאים מבית וואווי, ה-Huawei P20 ו-P20 Plus, אותם מתכננת היצרנית להציג באופן רשמי במסגרת אירוע הכרזה שיתקיים בפריז בתאריך ה-27 במרץ. כעת, משתף אותנו אותו המדליף – OnLeaks, בתמונותיו של הדגם הצנוע ביותר בסדרה, הוא כמובן ה-Huawei P20 Lite.

על פי תמונותיו המודלפות של המכשיר, ניתן לראות כי בניגוד לדורות העבר בסדרה, ה-Huawei P20 Lite יציע מרבית מן הפיצ’רים העיצוביים שמציעים אחיו הגדולים והיקרים יותר. כך, יציע גם דגם ה”לייט” מסך בעל שוליים דקים למדי עם חריץ בולט בחלקו העליון – שם ישולבו מערך הצילום הקדמי, אפרכסת השיחות וחיישנים נוספים. בחלקו התחתון של המסך לא נמצא כפתור בית בשילוב עם קורא ביומטרי, זה יעבור לגב המכשיר.

מלבד קורא טביעות האצבע, נמצא על גב הזכוכית של ה-Huawei P20 Lite מערך צילום ראשי כפול בעל 2 חיישני צילום, זאת בניגוד ל-3 חיישנים בשאר דגמי הסדרה. סביר ביותר כי אחד מן החיישנים יהיה חיישן RGB והנותר חיישן מונוכרום המצלם בשחור ולבן בלבד. יש לציין כי המכשיר עשה דרכו אל הרשת לא רק בהדלפתו של OnLeaks, אלא גם דלף בתמונות חיות המציגות אב טיפוס פעיל. גם בתמונות החיות (מצורפות מתחת לפסקה זו) נראים קווי העיצוב שלו זהים לחלוטין לאלו שמציגות תמונות ההדמייה (מצורפות בראש הכתבה ובסרטון מטה).

Huawei P20 Lite דולף בתמונות חיות

Huawei P20 Lite דולף בתמונות חיות

בניגוד לדגמי ה-P20 ו-P20 פלוס, נראה כי ה-Huawei P20 Lite ימשיך להציע שקע 3.5 מ”מ לחיבור אוזניות ואביזרי שמע אחרים. שקע זה ימוקם בדופן התחתונה של מסגרת המתכת שלו, לצד רמקול ראשי ומחבר USB Type-C לטעינה והעברת נתונים. ה-P20 Lite ישלב פאנל תצוגה בגודל הנע סביב 5.7 אינץ’, ומימדיו יעמדו על: 148.6 מ”מ אורך, 71.2 מ”מ רוחב ו-8 מ”מ עובי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות