-פרסומת-

Samsung DeX Pad עבור גלקסי S9 נחשף בהדלפה חדשה

| יום ראשון, 11 בפברואר 2018, 16:27 | סלולר
Samsung DeX Pad עבור הגלקסי S9 (הדלפה)

Samsung DeX Pad עבור הגלקסי S9 (הדלפה)

בעוד קצת יותר משבועיים, בתאריך ה-25 בפברואר, יום ראשון, מתכננת סמסונג לקיים אירוע הכרזה כחלק מן האירועים המקדימים לתערוכת MWC 2018, במסגרתו היא תחשוף לעולם בפעם הראשונה את סדרת מכשירי הדגל Galaxy S9. יחד עם המכשירים החדשים מתכננת החברה לחשוף את הדור השני לתחנת העגינה DeX, המסוגלת להפוך את הסמארטפונים של סמסונג למחשב PC. כעת, הדלפה חדשה חושפת את זה, שיהפוך לרשמי לצד הגלקסי S9 וייקרא בשם Samsung DeX Pad.

ההדלפה הטרייה מגיעה בחסות מדליף המובייל הפופולרי אוון בלאס, שבציוץ המתפרסם דרך חשבון הטוויטר הרשמי שלו מציג את ה-DeX Pad בשתי סיטואציות – לפני חיבורו לגלקסי S9 ולאחר שזה מחובר. כפי שניתן לראות בתמונות ובניגוד ל-DeX מהדור הראשון, ה-DeX Pad יגיע במבנה שטוח וכך גם יתבצע חיבור הסמארטפון אליו. הסיבה לכך היא הצורך לבצע שימוש בסמארטפון המחובר אליו כמשטח עכבר לשליטה בממשק המשתמש.

מלבד מחבר USB Type-C לצורך חיבור אחד מדגמי ה-Galaxy S9 (וייתכן כי גם דגמי הגלקסי נוט 8/S8), ישלב הדקס-פד בחזית מאוורר לצורך קירור המכשיר המחובר אליו. בין המחברים החיצוניים אותם מציע ה-DeX Pad נמצא חיבור USB לצורך הפעלת תחנת העגינה, 2 שקעי USB A בגודל מלא ושקע HDMI לחיבור עבור מסך. עם זאת, בניגוד לדור הקודם, לא נמצא בתחנת העגינה החדשה שקע Ethernet RJ45 לחיבור המכשיר ישירות לנתב הביתי.

על ה-Samsung DeX Pad תכריז סמסונג לצד הגלקסי S9 ו-S9 פלוס בעוד כשבועיים.

 

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות