משחק חדש ב-Steam מציע מטבע ביטקוין לגיימר הראשון שינצח

משחק חדש צץ ב-Steam, שמו Montecrypto: The Bitcoin Enigma (מונטקריפטו: חידת הביטקוין). המשחק נראה בתחילה כעוד כותר חידות וחקר חביב, אולם הפעם ישנו גם טוויסט מותח – הגיימר הראשון שיצליח לפתור את כל חידות המשחק יקבל מטבע ביטקוין, בשווי עשרות אלפי שקלים. נראה כי הפרס המפתה עושה את שלו, היות וכבר ביום ההשקה של המשחק, אלפי גיימרים כבר הורידו והחלו לשחק בו.

ב-Montecrypto ישנן עשרים וארבע חידות, המתחלקות למעין פאזלים שיש לפתור, ומבוכים שיש לעבור. המשחק הינו מגוף ראשון, כך שלמעט הפעלת היגיון ומעט מזל, הוא דורש גם התמצאות בשטח. מיותר לציין שלאור הפרס הכספי שמוצע לשחקנים, Montecrypto לא יחזיק לכם את הידיים, ולא יקל עליכם בפתרון החידות – מונטקריפטו אינו בוחל באמצעים על מנת לבלבל אתכם, ולהסיט אתכם מהדרך הנכונה.

חדרים מסתוריים עם מסכי מחשב. האם תפתרו את החידה?

מי שיכול להקל עליכם אלה דווקא שחקנים אחרים: בנקודות מסוימות במשחק תוכלו לראות רמזים שהשאירו שחקנים אחרים, ולהשאיר רמזים גם אתם, לאלו שיבואו אחריכם. עם זאת, קחו בחשבון ששחקנים אחרים יכולים דווקא לתת לכם רמזים מטעים, אולי כי הם רוצים לעכב אתכם במירוץ לפתרון כל החידות ולהגיע ראשונים בעצמם. אחרי הכל, המנצח לוקח את כל הקופה.

המשחק עצמו נראה קשה, ולפעמים קשה מאוד, אולם בהחלט מדובר במשחק מגוון. השלבים והחידות מתרחשים בשלל מקומות שונים ומשונים כמו יערות, מסדרונות חשוכים, חצרות מסתוריות, חדרים מפוארים באחוזה, חדרי מחשבים, וכן הלאה.

עם זאת, לא כדאי להתעכב יותר מידי ולהנות מהנוף, היות ובמשחק יש טיימר. עליכם לפתור את כל החידות במסגרת הזמן, ואחרת – תיאלצו להתחיל מהתחלה. נותר רק לנחש מי הראשון שיצליח להגיע לסוף המשחק ולפתור את כל החידות, ויזכה במטבע הביטקוין הנכסף.

לעמוד המשחק ב-Steam – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות