בנו של גייב נוואל חושף מידע על Half Life ומכריז: "Valve צריכה לחדש"

| יום שישי, 23 בפברואר 2018, 15:30 | משחקים

גריי נוואל (Gray Newell) הוא בנו של גייב נוואל (Gabe Newell), המייסד של חברת Valve. בריאיון לערוץ היוטיוב Valve News Network חשף גריי כמה פרטים מפתיעים על המשחק Half Life, וגם האיץ בחברה של אביו לחדש ולצאת מאיזור הנוחות שלה.

ראשית, מסתבר כי המפלצת הממתינה לשחקן בסוף המשחק Half Life מבוססת רעיונית על הפחד מילדים. הרעיון נבט במוחם של יוצרי המשחק בזמן שאשתו של גייב נוואל כרעה ללדת את גריי, ולכן, המפלצת באופן מסויים מבוססת על בנו של גייב נוואל. המפלצת המפחידה, ששמה Nihilanth, אפילו נצבעה באפור – אולי באופן המזכיר את שמו של גריי (אפור) נוואל.

"הבוס הסופי במשחק Half Life, התינוק-מפלצת הענקי והמרושע, זה אמור להיות אני", אמר גריי במהלך הריאיון. "כאשר אמא שלי היתה בתהליך הלידה הם חשבו, 'מה יכול להיות ממש מפחיד'? ובאותו הזמן, מה שנראה לכולם מפחיד מאוד זה שיהיה להם ילד."

גריי עובד על משחק משלו, בשם Fury, בסטודיו המשחקים שלו ששמו Naetyr. בריאיון מספר גריי על המשחק שלו, MMO מגוף ראשון המזכיר שילוב של Spore, Star Citizen ו-Gary's Mod – וזה עוד תיאור צנוע יחסית לחזון השאפתני של גריי. החברים ב-Valve חושבים שהוא "משוגע, באופן הטוב". עם זאת, גריי רומז לכך שלמרות הממון הרב של אביו, הסטודיו שלו לא נתמך על ידי משקיעים חסרי גבולות – המשחק תלוי בקהילת הגיימרים, ויגיע בסופו של דבר ל-Kickstarter.

גריי מעיד על Valve כי עובדים בה אנשים מבריקים, אולם החברה השתרשה עמוק בתבניות המוכרות לה, ועליה לנסות לחדש. לטענתו, לחברה יש כמות משאבים אדירה, והוא היה רוצה לראות את Valve משקיעה מאמץ בלנסות דברים חדשים, גם אם משמעות הדבר להיכשל בדרך.

אם יש דבר אחר שהייתי רוצה לראות ש-Valve עושה, זה לדחוף את הרעיונות שלהם רחוק יותר. יש שם את האנשים החכמים ביותר שפגשתי מעודי, הם עובדים מאוד קשה ומעוררים השראה. התרבות ב-Valve מצוינת אבל בשלב זה הם מצאו את הנקודה בה הם 'מכונת עבודה'. וזה טוב, אבל אני חושב שהם צריכים להתנסות ולעשות משהו מפחיד. לעשות משהו שהם לא בטוחים מה תהיה התוצאה שלו. ל-Valve יש כמות משאבים בלתי נתפסת בגבם, ואני מקווה הם ימצאו את האומץ להשליך אותם על משהו חדש. אני רוצה לראות אותם מותחים שוב את הגבולות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות