-פרסומת-

קוואלקום מכריזה על שדרוג לטכנולוגיית TrueWireless Stereo

שלט קוואלקום

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

חברת קוואלקום (Qualcomm) מכריזה על הדור הבא של טכנולוגיית TrueWireless Stereo המאפשרת שימוש באוזניות אלחוטיות עצמאיות ללא צורך בחוט על מנת לחבר ביניהן תוך כדי העברת איכות קול גבוהה וזמן סוללה ארוך במיוחד.

בנוסף לטכנולוגיית ה-Broadcast Audio המשולבת במערכות השבבים Snapdragon 845 ושבב ה-WCN3998 החדש המספק קישוריות WiFi AX עליהם הכריזה קוואלקום, החברה עדכנה גם את טכנולוגיית TrueWireless שלה הקיימת בשתי גרסאות:

  • TrueWireless Stereo – שידור של אות מאוחד לשמע בערוץ האודיו הימני והשמאלי לאוזניה ראשית אחת שבתורה תעביר את ערוץ השמע הנוסף לאוזניה השניה, תוך כדי שינוי תפקיד האוזניה הראשית על מנת לאזן את השימוש בסוללה בכל אחת מהאוזניות ועל ידי כך להאריך את זמן העבודה.
  • TrueWireless Stereo Plus – שידור של אות עצמאי נפרד לכל אוזניה מהמכשיר המשדר. בשימוש עם שבב אודיו מסדרת QCC5100 של קוואלקום ומערכת השבבים סנאפדרגון 845 החדשה המצב החדש יחסוך עד 10% יותר בזמן הסוללה, מה שיתורגם לכשעה נוספת של שמע.

הגרסה החדשה של טכנולוגיית ה-TrueWireless Stereo נתמכת כבר בסדרת ערכות השבבים QCC5100 של החברה המיועדות לאמצעי שמע מבוססי Bluetooth בתקן 5.0 שהוכרזה בתחילת 2018 כשהיא מציעה שיפור של עד 65% בזמן הסוללה בהשוואה לאוזניות אלחוטיות המשתמשות בשבב בודד.

אוזניות אלחוטיות מבוססות שבב האודיו מסדרת QCC5100 עם תמיכה בתקן TrueWireless Stereo החדש צפויות להגיע במחצית השניה של 2018 לשוק.

מקורות
qualcomm
qualcomm
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
יאן לנגרמן
אשף מחשבים וסלולר, חובב אנימה, מנגה וסוסי פוני, גולש ספות חובב שאוהב לטייל בעולם ולפגוש אנשים.
סלולרי: Samsung Note 9 | מחשב: אני צריך לבחור רק אחד מהם?
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות