LG V30S (תמונה: יח"צ LG)

LG V30S (תמונה: יח"צ LG)

הוכרז: LG V30s ThinQ – עם תכונות מתקדמות בצד המצלמה

| יום ראשון, 25 בפברואר 2018, 10:44 | סלולר

רגע לפני פתיחתה של תערוכת המובייל MWC 2018 בברצלונה מכריזה LG אלקטרוניקס על גרסה חדשה למכשיר הדגל האחרון שלה אשר זוכה לשם LG V30s ThinQ. המכשיר החדש זוכה למספר עדכונים קלים מתחת למכסה המנוע, וגם לצבע חדש – כחול מרוקני, אך ברור כי כוונתה של החברה כאן היא לשים את הדגש על תכונות ה"אינטליגנציה המלאכותית" שמציע הדגם החדש.

את יכולותיו החדשות של המכשיר חשפה LG מוקדם יותר החודש, עת הכריזה על Vision AI – פלטפורמת האינטליגנציה המלאכותית של החברה המספקת מספר יכולות חדשות בצד המצלמה. בין יכולות אלו נוכל למצוא הרחבה לזיהוי הקולי שמציעה LG לכמות פקודות גבוהה יותר, אפשרות לסריקת קוד QR לצורך זיהוי מוצרים, הצגה של השוואת מחירים למוצר שזוהה ואיתור תמונות נוספות של המוצר.

שתי תכונות משמעותיות יותר עבורנו בישראל הן זיהוי אוטומטי של הסצינה או העצמים המצולמים לצורך התאמה אוטומטית של אפשרויות הצילום (זוויות צפייה, צבע, השתקפויות, תאורה, רווית צבע) לאובייקט המצולם. בנוסף, מאפשרת הטכנולוגיה החדשה המגיעה עם דגם ה-V30s ThinQ שיפור משמעותי בעת צילום תמונות בסביבה בה ישנה תאורה נמוכה על-ידי הגברת התאורה עד פי 2 מבלי ליצור "רעשים" בתמונה.

LG V30S (תמונה: יח"צ LG)

LG V30S (תמונה: יח"צ LG)

בצד המפרט הטכני מציג המכשיר נתונים דומים לאלו שהגיעו עם דגם ה-V30 בשנה שעברה. נמצא במכשיר החדש את פלטפורמת Snapdragon 835, תצוגת OLED FullVision Display בגודל 6 אינץ' וברזולוציית +Quad HD, מערך צילום כפול הכולל מצלמת 16 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/1.6 ומצלמת 13 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/1.9 וזווית רחבה (120 מעלות), סוללת 3,300mAh, מצלמת סלפי 5 מגה-פיקסל ומערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו.

העדכונים שמבצעת החברה בדגם ה-V30s לעומת קודמו הינם בצבע החדש שמוצג, בעדכון זיכרון הפעולה במכשיר ל-6GB RAM ובעדכון רכיב האחסון כך שיתמוך ב-128GB בגרסת ה-V30s וב-256GB בגרסת ה-V30s Plus, כאשר תמיכה בהרחבת זיכרון באמצעות כרטיס MicroSD עדיין אפשרית (עד 2TB).

את תכונות ה-AI שמגיעות למכשיר נוכל למצוא בעתיד גם בדגמים נוספים, זאת דרך עדכוני תוכנה. ב-LG מדגישים כי לא כל התכונות יגיעו לכלל הדגמים דרך עדכונים אלו, מאחר שהתכונות החדשות תלויות גם ברכיבי החומרה המשולבים בסמארטפונים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות