טריילר מלא ראשון לראלף שובר את האינטרנט: ראלף ההורס 2

ראלף ההורס 2 (תמונה באדיבות פורום פילם)

דיסני (Disney) שחררה טריילר ל”ראלף שובר את האינטרנט: ראלף ההורס 2” (Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2). כמו שאפשר להבין משם הסרט, שבעצמו מנסה לשבור לנו את השיניים, זהו ההמשך ל”ראלף ההורס” המקורי בכיכובם של ג’ון סי. ריילי (John C. Reilly) ושרה סילברמן (Sarah Silverman).

למי שלא זוכר, “ראלף ההורס” עקב אחר נבל במשחק ארקייד ישן, ראלף ההורס שמו, שנמאס לו להיות הנבל. בעיקר נמאס לו שכולם חוגגים כל פעם שהגיבור מולו הוא עומד מנצח. הוא החליט לעזוב את המשחק שלו ולטייל בין משחקים, וכך הוא פגש את ונלופי, שהפכה לחברתו הקרובה.

בטיזר החדש ניתן לראות שמפעיל מכונות הארקייד החליט לחבר אותן לאינטרנט, וראלף וונלופי, שכבר יש להם רקע בלצאת מהמסגרת שבה הם אמורים להיות, נחשפים לרשת העולמית. הם נחשפים לטרנדים כמו כותרות קליקבייט, מכירות פומביות באי-ביי, משחקי סלולר פשטניים, ועוד. וכמובן שכל זה מסבך אותם מאוד, בעיקר בגלל נטיות ההרס הטבעיות של ראלף.

מכיוון שמדובר בטיזר טריילר ראשוני לא נחשף עדיין שום דבר מהעלילה מלבד המערכה בה היא מתקיימת, אבל ניתן לצפות לסרט משפחה מהנה שידבר גם לקהל מבוגר יותר, במיוחד לקהל “גיקי”, לא בשונה מהסרט הראשון. מלבד סילברמן וריילי בסרט יככבו גם אלן טיודיק (Alan Tudyk) מ”רוג אחת”, “בית הבובות” ו”פיירפליי”, טראג’י פי. הנסון (Taraji P. Henson) מ”אימפריה”, ג’יין לינץ’ (Jane Lynch) מ”גלי”, אנתוני דניאלס (Anthony Daniels), הלא הוא C-3PO ממלחמת הכוכבים, באותו התפקיד, וכמות נכבדת של נסיכות דיסני בדיבובן המקורי.

הסרט יעלה לקולנוע ב-22 בנובמבר.

השוואת מפרטים