הדלפה: מבחני ביצועים ראשוניים למעבד Ryzen 7 2700X של AMD

| שבת, 10 במרץ 2018, 12:30 | חומרה, מחשבים

מבחני ביצועים ראשוניים למעבד ה-Ryzen 7 2700X מסדרת מעבדי Pinnacle Ridge של AMD דלפו לרשת ומציגים מידע נוסף ותמונת מצב ברורה יותר על המעבד החדש עם יתרון ברור על פני מעבדי אינטל מהדור השמיני ו-AMD מהדור הקודם.

אחרי ההדלפה הקודמת עם הפרטים הראשוניים על מעבד ה-Ryzen 7 2700X אנו מקבלים תוצאות של מספר מבחני ביצועים שהודלפו מאתר HWBattle, כששם הדגם "נמחק" או מוצג כלא ידוע בתמונות, אבל ידוע כי מדובר על המעבד בגרסת 2700X לאור כמות הליבות והמשתנים האחרים המוצגים בהדלפה זו.

תמונת המידע מתוכנת Sandra מראה כי תדר הבסיס הוא 3.7Ghz,, כפי שהיה ידוע מההדלפה הקודמת, אבל תדר ה-XFR עלה עד ל-4.35Ghz. ככל הנראה מדובר בגרסת "מהנדסים" של המעבד ולא במעבד המיועד עבור הצרכן ולכן ייתכנו שינויים בתוצאות שיציג דגם המעבד הסופי בצד הביצועים.

מידע Ryzen 7 2700X מתוכנת sisoft sandra (מקור HWBattle)

מידע Ryzen 7 2700X מתוכנת sisoft sandra (מקור HWBattle)

במבחן הזיכרון של תוכנת AIDA64 המעבד החדש מציג שיפור של 11% בשיהויי (latency) הזיכרון, 30% בזיכרון קאש L2 ו-16% בזיכרון קאש L3, שיפור קטן אך משמעותי בהתחשב בעובדה כי מדובר על תהליך יצור משופר בלבד ולא דור חדש של מעבד.

באוסף מבחנים אחר שכלל את תוכנות 3D Mark, CineBench R15 ו-SiSoftware אנו מגלים תמונת מצב דומה ואף מפתיעה בחלק מהמקרים.

במבחן ה-CineBench מעבד ה-2700X החדש של AMD מצליח לספק שיפור ניכר ביצועי ליבה בודדה כשבריבוי ליבות הוא מצליח להביס את מעבדי אינטל Core i7 ו-Core i5 מהדור השמיני בהפרש ניכר לאור כמות הליבות הגבוהה שלו.

במבחן הגרפי 3D Mark המצב נשאר זהה כשהוא מספק ניקוד גבוהה מ-20K במבחן ה-FireStrike ו-FireStrike Ultra.

אין ספק כי מעבדי ה-Pinnacle Ridge ימשיכו לספק תחרות למעבדי אינטל כשמעבד ה-Ryzen 7 2700X, החזק ביותר בסדרה החדשה מספק ביצועים עדיפים על פני מעבדי אינטל מהדור השמיני לפי מבחני הביצועים המופיעים מעלה.

מקורות
videocardz
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות