תמונת טיזר מודלפת מאשרת את שילובם של חריץ במסך ו-3 מצלמות בסדרת Huawei P20

אלו הם ה-Huawei P20 ו-P20 Plus//Pro, משמאל לימין (הדלפה)

בזמן שענקית הטכנולוגיה סמסונג בחרה לחשוף את מכשירי הדגל החדשים שלה כבר בחודש שעבר, כחלק מתערוכת MWC 2018, העדיפו יצרניות אחרות, ביניהן וואווי, להמתין בסבלנות עם השקת דור מכשיריהן החדש ולקבל את כל תשומת הלב אליהן באירוע נפרד.

וכך בהחלט קורה – מאז הודיעה וואווי על קיומו של אירוע הכרזה ב-27 במרץ, במרכזו תציג את סדרת הדגל Huawei P20, מוצפת הרשת בשלל דיווחים והדלפות אודות מכשירי הסדרה. כעת, מגיע הבאזז בנושא לשיא נוסף עם טיזר מודלף המציג אישור רשמי של היצרנית לקווי העיצוב של מכשירי הסדרה.

טיזר חדש שהודלף לרשת ונוצר, לכאורה, על ידי וואווי, מאשר את כל הדיווחים וההדלפות הקודמות וחושף כי דגמי סדרת P20 יגיעו עם פאנל תצוגה בעל חריץ בולט בחלקו העליון, שם ימצא מערך הצילום הראשי יחד עם חיישנים נוספים. כמו כן, מאשר הטיזר כי בחלקו האחורי של לכל הפחות אחד מדגמי P20, נמצא מערך צילום ראשי בעל 3 חיישני צילום נפרדים. את הטיזר ניתן לראות מתחת לפסקה זו.

על פי הערכות ודיווחים קודמים, מערך צילום זה יכיל חיישן RGB (צילום בצבע), חיישן מונכרום (צילום בשחור ולבן) וחיישן טלפוטו נוסף שאיפשר ביצוע זום אופטי של עד פי 2 ללא פגיעה מהותית באיכות. הדגם שיציע את מערך הצילום המשולש צפוי לקבל את השם Huawei P20 Pro.

בכל הנוגע למפרטם הטכני, על פי הידוע לנו עד כה, צפויים ה-Huawei P20 ו-P20 Pro לשלב מסכים בגדלים 5.7 ו-6 אינץ’, בהתאמה. מתחת למכסה המנוע נמצא את מערכת השבבים Kirin 970, יחד עם 4 או 6 גיגה-בייט RAM, זיכרון אחסון בסך 64 או 128 גיגה-בייט וסוללה בקיבולת של 4,000mAh לדגם ה-P20 פרו ו-3,320mAh לדגם ה-P20 הסטנדרטי. לצד שני הדגמים הללו סביר כי נמצא גרסה הפונה לשוק הביניים ועונה לשם Huawei P20 Lite.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים