אלו הן תמונות היח”צ של כל מכשירי סדרת Huawei P20

Huawei P20 Pro (הדלפה) Huawei P20 Pro (הדלפה)

פחות משלושה שבועות מפרידים בינינו ובין ההכרזה הרשמית על סדרת הדגל הבאה בפיתוחה של וואווי הסינית, היא Huawei P20, שתתרחש בפריז, בתאריך ה-27 במרץ, יום שלישי. בזמן שבשבועות האחרונים מצליחים מכשירי הסדרה השונים למשוך את תשומת הלב והבאזז ברשת אליהם, מגיעה כעת חרושת השמועות וההדלפות הסובבת אותם לשיא נוסף, כאשר תמונות יח”צ בעלות מראה רשמי, המציגות את כל דגמי הסדרה, דולפות לרשת בחסות מדליף המובייל הפופולרי אוון בלאס.

Huawei P20 Pro (הדלפה)
Huawei P20 Pro (הדלפה)

את תמונות שלושת הסמארטפונים – Huawei P20, P20 Pro ו-P20 Lite, חושף בלאס דרך ציוץ אותו הוא משתף בחשבון הטוויטר הרשמי שלו. שם, ניתן לראות את תמונותיהם של שלושת המכשירים בשני צבעים – אפור כהה, וכחול כהה (עבור ה-P20 Lite מדובר בכחול בהיר). ראשית וכפי שהציגו ההדלפות הקודמות, כל דגמי ה-P20 מביאים קווי עיצוב זהים באופן כמעט מוחלט, כאשר בחלקם הקדמי נמצא פאנל תצוגה בעל שוליים דקים, הכולל חריץ (Notch) בחלקו העליון.

עבור דגמי ה-Huawei P20 ו-P20 Pro, נראה כי בגרסה הסופית שתגיע לשוק בחרה היצרנית לשלב בשניים קורא טביעות אצבע קדמי, המוטמע כחלק מכפתור בית קפסטיבי, זאת בניגוד להערכה כי קורא טביעות האצבע ישולב בגבם. חרף שילובו של  קורא טביעות אצבע קדמי, שול המכשירים התחתון נראה דקיק ביותר. דגם ה-P20 Lite, מנגד, מגיע עם עיצוב זהה באופן כמעט מוחלט, אלא ששוליו מעט יותר עבים ובמקום קורא טביעות האצבע בחלקו הקדמי נמצא את לוגו וואווי.

שלושה המכשירים מציעים מסגרת עשויה אלומיניום או מתכת מסוג אחר עליה ימוקמו כפתור נעילה/כיבוי בעל מרקם מחוספס ו-2 כפתורים לוויסות הווליום. מצידה הנגדי של המסגרת נמצא יריעת זכוכית העוטפת את גב המכשירים, ועליה משולב מערך הצילום הראשי. עבור דגמי ה-P20 ו-P20 לייט נמצא מערך צילום ראשי כפול בעל שני חיישני צילום, בעוד דגם ה-Huawei P20 Pro משלב לא פחות מ-3 חיישני צילום ראשיים.

על ה-Huawei P20, P20 Pro ו-P20 Lite תכריז וואווי בתאריך ה-27 במרץ, יום שלישי, במסגרת אירוע הכרזה שייערך בפריז.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים