צפו בטיזר: Activision מכריזה על Black Ops 4, ההשקה באוקטובר

סדרת Call of Duty חוזרת ל-Black Ops – המשחק הבא בסדרה הוא Black Ops 4, שיגיע ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי ב-12 באוקטובר. כך הכריזה Activision באופן רשמי, וצירפה להכרזתה טיזר וידאו קצר שייתן לנו טעימה קלה מהצפוי לנו. מדובר בהשקה מוקדמת מהרגיל, היות ומשחקי Call of Duty מגיעים בדרך כלל קרוב יותר לסוף השנה.

המשחק הוכרז לאחר גל שמועות והשערות מצד הגיימרים. למרבה הצער, אלו שקיוו לקבל גרסה ל-Switch לא זכו לשום אינדיקציה שהמשחק אכן יגיע לקונסולה הניידת. מאידך, המשחק ייחשף באופן מלא באירוע מיוחד שתערוך החברה ב-17 במאי, בעוד כחודשיים. ייתכן והכרזה על גרסת ה-Switch תגיע במועד זה.

Black Ops 4 מפותח על ידי חברת Treyarch, שפיתחה את כל משחקי Black Ops של הסדרה עד כה. Activision נוהגת לבצע רוטציה של שלוש שנים בין סדרות המשחקים, ואכן עברו שלוש שנים מאז משחק Black Ops הקודם – לכן הציפיה מצד השחקנים לקבל את Black Ops 4 עוד השנה היתה מובנת.

ל-Activision יש כנראה ציפיות גבוהות מהמשחק. שניים מתוך שלושת המשחקים הנמכרים ביותר בסדרת Call of Duty הם משחקי Black Ops. הראשון, Black Ops שיצא ב-2010, מכר למעלה מ-30 מיליון עותקים. המשחק השני בסדרה מכר למעלה מ-29 מיליון. היחיד בסדרת Call of Duty שעקף הנתונים הללו הוא Modern Warfare 3 משנת 2011, עם 30.7 מיליון עותקים שנמכרו.

חדי העין ישימו לב כי הלוגו של המשחק החדש, Black Ops IIII, מציין את המספר 4 באופן לא סטנדרטי. הגיימרים לא וויתרו על ההזדמנות להשליך רפש על צורת הכתיב הזו (המספר 4 נכתב בדרך כלל כ-IV). ובכן, הסירו דאגה מלבכם: אחד העיתונאים ב-EuroGamer יצר קשר עם המוזיאון הבריטי הלאומי, שם נבדק הנושא והתברר כי גם הצורה IIII נכונה בכתיב הרומי. למעשה, שתי הצורות IV ו-IIII היו בשימוש בו זמנית, ולעתים אפילו באותם המסמכים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות