שלושת משחקי טומב ריידר הראשונים יגיעו בגרסת Remaster לסטים

| יום רביעי, 14 במרץ 2018, 13:30 | משחקים

גרסאות מעודכנות של שלושת משחקי טומב ריידר הראשונים בסדרה, משנות ה-90, יגיעו בקרוב ל-Steam. החידושים מתבצעים על ידי חברת Realtech VR, ויתבססו על הגרסאות הניידות של המשחקים לסמארטפונים. הגרסאות המשופרות יוצעו בחינם לאלו שכבר קנו את שלושת המשחקים. החברה סיימה כבר את העבודה על שני המשחקים הראשונים, וכעת עובדת על Tomb Raider 3.

נכון לעכשיו המשחקים כבר קיימים ב-Steam, אולם מדובר בגרסאות המקוריות של המשחקים שיצאו לפני שני עשורים. המשחקים, במקור למערכת ההפעלה DOS הישנה, רצים דרך אמולטור ובחלקם ישנן בעיות רבות של תאימות, גרפיקה, וחוסר יציבות כללי. גרסאות החידוש פותרות את הבעיות הללו ומוסיפות גם כמה עדכונים.

החידושים מאת Realtech VR נבנים על מנוע חדש יותר. לכן, המשחקים ירוצו במסך רחב ברזולוציה גבוהה, כך שהחוויה תהיה מתאימה יותר למסכים מודרניים. הגרסאות המחודשות יתמכו בקצב רענון גבוה, בבקרי שליטה (למשל, בקר של Xbox) וב-OpenVR – כך שתוכלו לשחק עם לארה קרופט במציאות מדומה. היות והחידושים מתבססים על מידע שקיים כבר במשחק המקורי, הם עובדים כמעין "תוסף", ויוצעו בחינם לאלו שכבר רכשו את המשחקים ב-Steam.

מבחינה גרפית ניכר שיפור לתאורה, שכוללת כעת כמה אפקטים חדשים (כמו Bloom) המוסיפים לאווירה במשחק. עם זאת, יש לציין כי הגרסאות המשופרות רחוקות מלהיראות דומה למשחקי Tomb Raider החדשים – מדובר על מתיחת פנים קלה, אך אלו אותם המשחקים הישנים שאנו מכירים. השדרוג העיקרי הינו בתאימות למחשבים חדשים.

Realtech VR לא הודיעה עדיין על תאריך יציאה לגרסאות המחודשות, אך ניתן לקוות שהם יגיעו בהקדם. בנוסף, החברה בודקת אם היא יכולה להציע אותם גם דרך חנויות נוספות, למשל GOG. בינתיים, תוכלו להתרשם מסרטונים המדגימים את גרסאות החידוש של Tomb Raider 1 ו-2, ובקרוב יגיע גם סרטון עבור Tomb Raider 3.

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות