ביקורת מלאה למעבדי Ryzen 5 2600 ו-Ryzen 7 2700X דלפה לרשת

| יום שלישי, 20 במרץ 2018, 18:00 | חומרה, מחשבים

בעוד הדלפות של מבחני ביצועים הן דבר שגרתי, הדלפה של ביקורת מלאה היא נדירה בהרבה. אתר SiSoftware העלה ביקורת למעבדי Pinnacle Ridge החדשים של AMD מדגמי Ryzen 5 2600 ו-Ryzen 7 2700X ואיתה מידע רב על ביצועי המעבדים החדשים.

אתרי מחשבים רבים מקבלים חומרה חדשה לצרכי ביקורת, שבועות ואף חודשים לפני ההשקה הרשמית, כאשר הם חתומים על הסכמי סודיות NDA (ר"ת non-disclosure agreement) המונעים מהם את פרסום הביקורות עד למועד הרשמי. מסיבה זו הפרסום של SiSoftware הוא נדיר במיוחד בתחום מכיוון שמדובר על ביקורת מלאה ולא על מבחני ביצועים בודדים כמו הדלפות קודמות של מעבדי ה-Ryzen 5 2600 ו-Ryzen 7 2700X.

למרות שהביקורת המלאה הוסרה במהרה מהאתר, באינטרנט אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור והתמונות והביקורת נשארו זמינים בצורה לא רשמית. בניגוד לביקורות רגילות, SiSoftware משתמשת בתוכנה שלה לביצוע הביקורות שמתמקדת בביצועים טכניים בפעולות שונות ומיועדת למשתמשים טכניים יותר מאשר ביתיים.

לפי הביקורת של SiSoftware, מעבדי Ryzen 2000 מביאים שיפור ברוחב הפס של המעבדים לעומת הדור הראשון של מעבדי Ryzen, יחד עם תמיכה בזכרונות DDR4 מהירים יותר של 2933MHz שיספקו ביצועים טובים יותר לגיימרים. הסוקר סיכם את הביקורת בדברים הבאים (בתרגום חופשי לעברית):

Ryzen2 הוא עדכון גדול שלא יאכזב את המשדרגים וצפוי להגדיל את נתח השוק של AMD. AMD כאן כדי להישאר!

מקורות
videocardz
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות