צפו בטריילר: הרימייק של Yakuza 2 יגיע למערב בסוף חודש אוגוסט

| יום שלישי, 20 במרץ 2018, 11:30 | משחקים

חובבי סדרת Yakuza יכולים לשמוח לקראת הקיץ: המשחק Yakuza Kiwami 2, המהווה רימייק של Yakuza 2, יגיע למערב. המשחק המקורי יצא ב-2008. סגה, המפיצה את המשחק, הודיעה כי Yakuza Kiwami 2 יגיע לשחקני ה-PlayStation 4 במערב בתאריך 28 באוגוסט.

Yakuza Kiwami 2 מתרחש שנה לאחר הסיפור שב-Yakuza המקורי. על דמותו של קיריו (Kiryu) מטילים למנוע מלחמה בין שני מחנות כוחניים בעולם התחתון: שבט "טוג'ו" ומשפחת "אומי". Kiwami 2 יציע סיפור חדש לשחקנים, המבוסס על דמותו של גורו מג'ימה (Goro Majima) המוכר מסדרת המשחקים, כאשר הוא פותח חברת הנדסה ובניין משלו, ופוגש במושא אהבתו.

Yakuza Kiwami 2 יצא למעשה בחודש דצבמר של השנה שעברה, ויגיע למערב לאחר תשעה חודשים של המתנה. האיחור המשמעותי אינו יוצא דופן עבור סגה: המשחק החדש בסדרה, Yakuza 6 The Song of Life, יצא ביפן כבר ב-2016, אולם יגיע למערב רק במהלך חודש אפריל הקרוב, אחרי המתנה של לא פחות מעשרים ושמונה חודשים.

סגה שחררה דמו של Yakuza 6, אולם השחקנים מצאו דרך לשחק בו מעט יותר ממה שהתכוונה סגה – ולכן הדמו הוסר מהחנות. עם זאת, סגה כנראה תיקנה את התקלה, ומסרה כי תחזיר את הדמו להורדה מתישהו במהלך השבוע הבא. כאשר יגיע המשחק המלא לחנויות ב-17 באפריל, תישמר התקדמותם של השחקנים מהדמו ותעבור למשחק המלא.

מקורות
Engadget
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות