מצלמת GoPro Fusion (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

מצלמת GoPro Fusion (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

מצלמת GoPro Fusion לצילום ב-360 מעלות מגיעה לישראל במחיר 3,249 שקלים

| יום שלישי, 20 במרץ 2018, 13:16 | מקומי, צילום

מצלמת ה-360 החדשה GoPro Fusion, אותה חשפה החברה לפני כחצי שנה, עושה כעת דרכה לישראל ותוצע במחיר של 3,249 שקלים עם אחריות בת שנתיים הניתנת על-ידי היבואנית בישראל, חברת DAA ספורט וטכנולוגיה. האריזה של המצלמה המשווקת בישראל כוללת: מצלמת GoPro Fusion, תיק Fusion Case, מוט מתקפל Fusion Grip המשמש
גם כחצובה, כבל טעינה, סוללה, מדבקה קעורה ומדבקה שטוחה לחיבור המצלמה לקסדה. שני כרטיסי זיכרון (MicroSD) הדרושים לצילום אינם מגיעים באריזה.

מצלמת ה-GoPro Fusion משלבת זוג מצלמות, האחת בחלקה הקדמי והשנייה בחלקה האחורי. שתי המצלמות יוצרות תמונה מלאה של כל הסביבה ב-360 מעלות על ידי תפירת התמונות יחדיו, כך שאף פרט לא יפוספס ובנוסף מציעה החברה אפשרות להסתרת המוט המשמש לאחיזה במצלמה (Fusion Grip) כך שזה לא ייראה בצילום הוידאו. איכות הצילום המירבית ב-Fusion עומדת על 5.2K ב-30 פריימים בשנייה או 3K ב-60 פריימים בשנייה, כאשר צילום תמונות מתבצע דרך חיישן 18 מגה-פיקסל.

תכונה מרכזית במצלמת ה-Fusion נקראת OverCapture ומאפשרת בחירה של קטעים מתוך צילום מלא ב-360 מעלות לצורך הפקת סרטונים רגילים באופן אוטומטי מכל זווית בה תבחרו. פונקציה זו נתמכת על ידי מנגנון ייצוב תמונה אוטומטי הפעיל במצלמה ומאפשר הצגת צילומים ללא תנודתיות גבוהה גם בזמן תנועה. תכונת ה-OverCapture מתאפשרת דרך אפליקציית Capture של GoPro וזמינה בשלב זה עבור מכשירי iOS בלבד, כאשר לאנדרואיד צפויה התכונה להגיע בקרוב.

על מנת שניתן יהיה להשתמש ביתרונות שמספקת מצלמת 360, מוסיפה GoPro מספר אפשרויות צילום חדשות ויחודיות למצלמת ה-Fusion, בין אלו ניתן למצוא את Time Shift, המאפשרת הקפאה של התמונה ומעבר סביב הדמות המצולמת ב-360 מעלות (בדומה למה שנעשה בסרטי מטריקס). תכונה נוספת היא Angel View, אפשרות צילום בעזרת מוט המציגה את המצולמים מרחוק תוך הסתרת המוט מהצילום. Little Planet יוצרת ספירה המציגה את כל מה שתופסת מצלמת ה-360 ו-Pano Flow מאפשרת צילום וידאו פנורמי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות