צילום: רפאל בן-ארי

הורידו עכשיו בחינם: PUBG Mobile מגיע לסמארטפונים בישראל

לאחר ההשקה ה"שקטה" בקנדה וההשקה הרשמית בארצות הברית, כעת גם אנחנו יכולים להוריד את PUBG בחינם לסמארטפון. בניסיון שערכנו אתמול בלילה, הצלחנו להוריד את המשחק ללא כל קושי מחנות ה-Play Store לאנדרואיד, בחינם. המשחק זמין גם לבעלי מכשירי iOS דרך חנות ה-AppStore של אפל. המשחק זכה כבר ללמעלה ממיליון התקנות, לפי חנות האפליקציות של גוגל.

בהרצת המשחק בפעם הראשונה, המשחק ימליץ על ההגדרות הגרפיות המתאימות למכשיר הטלפון שלנו. מיד לאחר מכן נוכל להתחבר לחשבון הפייסבוק שלנו, או לשחק ללא יצירת חשבון כלל (מצב "אורח"), לעצב לנו דמות ולצלול למשחק. גם בגרסת המובייל נמתין באיזור המשותף טרם המערכה, ואז – מתחיל האקשן.

צילום: רפאל בן-ארי

נראה כי המעבר לסמראטפון התבצע באופן משכנע. המפה הגדולה והמוכרת נמצאת במשחק בקנה מידה גדול, כלי הנשק המציאותיים הגיעו ברובם עם האפשרות להחליף חלקים ותוספים שונים כמו כוונות, משתיקי קול וכן הלאה. בגדים וציוד מפוזרים ברחבי המפה, כלי הרכב נמצאים גם הם, והתרמיל שלנו משחק שוב תפקיד משמעותי בארגון ונשיאת הפריטים השונים. המשחקיות עוברת באופן די משכנע למסך הטאץ', כולל אפשרויות התנועה השונות (כריעה, זחילה, ספרינט) והירי בכלי הנשק מוצלח מהצפוי.

הגיימרים מדווחים כי המשחק קל למדי בהשוואה לגרסאות למחשב ולקונסולה – שמועות נפוצו על שימוש בבוטים במשחק (דמויות הנשלטות על ידי המחשב, ולא על ידי שחקנים אחרים) לפחות כאשר אנו רק מתחילים לשחק. לפי השמועה, ככל שנשחק יותר המשחק ישלב יותר שחקנים אמיתיים ופחות בוטים, וכך רמת האתגר תעלה. שמועות אלו לא אושרו, אולם מהבדיקה שערכנו אכן נראה כי המשחק קל יותר על הסמארטפון.

אחת ההפתעות המעניינות לגבי PUBG לסמארטפון הינה המחיר: חינם. PUBG אינו משחק חינמי, ונמכר בתשלום (עלות המשחק ב-Steam, למשל, היא 88 ש"ח). זאת בניגוד למתחרה הגדול ביותר של המשחק, שהינו Fortnite החינמי. בינתיים, Fortnite זמין לגיימרים על הקונסולות ולבעלי מכשירי iOS בלבד. כנראה שעבור הסמארטפונים, יוצרי PUBG קפצו על ההזדמנות להשיג את Fortnite בהשקה נרחבת של משחק Battle Royale חינמי, הזמין לכל הפלטפורמות – iOS ואנדרואיד.

  • להורדה עבור מכשירי אנדרואיד – לחצו כאן. (גודל קובץ, כ-700 מגה)
  • להורדה עבור מכשירי iOS – לחצו כאן. (גודל קובץ, כ-890 מגה)
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות