טריילר חדש מביא את X-Force לדדפול 2

פוקס המאה ה-20 (20th Century Fox) שחררה טריילר חדש לאחד מהסרטים המצופים ביותר שלה השנה – "דדפול 2" (Deadpool 2), בכיכובו של ראיין ריינולדס (Ryan Reynolds). הטריילר חושף לראשונה פרטים משמעותיים יותר על הסיפור של הסרט, ולא מסתפק בבדיחות בלבד – אבל גם בדיחות לא חסרות בו.

ראינו בעבר שקייבל, מוטאנט מהעתיד אותו משחק ג'וש ברולין (Josh Brolin), מגיע לזמן שלנו. כעת אנחנו מגלים שהוא לא מגיע סתם, הוא מחפש ילד כלשהו. מי הילד הזה? לא ברור ממש עדיין, אבל נדמה שיש לו כוחות על חזקים במיוחד. הניחוש הוא שהילד הזה אחראי למשהו גדול שיקרה בעתיד, וקייבל מעוניין לעצור את זה. אלא שדדפול חושב שזה לא לעניין, בלשון המעטה.

הוא פונה שוב אל האקס-מן איתם/נגדם הוא פעל בסרט הראשון, קולוסוס ונגה-סוניק טינייג' וורהאד, כדי לעשות משהו בעניין. אלא שנדמה שהאקס-מן ה"רשמיים" לא מספיק גמישים מוסרית כדי לעשות את מה שדדפול צריך. לכן הוא מגייס כוח משימה מיוחד של מוטאנטים שיותר "זורמים" איתו – האקס-פורס.

מלבד דדפול ודומינו, שנחשפה בעבר בגילומה של זאזי ביטס (Zazie Beats), אנחנו רואים לפחות שני מוטאנטים נוספים נלחמים לצדו, בגילומם של שיאולי קטסונה (Shioli Kutsuna) היפנית, וטרי קרוז (Terry Crews) מ"בלתי נשכחים" ו"ברוקלין תשע-תשע".

"דדפול 2" צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-18 למאי הקרוב, עוד פחות מחודשיים, ולישראל יגיע הסרט יום קודם, ב-17 במאי, 2018.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות