דיווח: אחד מדגמי Huawei Mate 20 עשוי להגיע עם קורא טביעות אצבע מתחת למסך

Huawei Mate 10 Pro (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) Huawei Mate 10 Pro (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

אנו נמצאים ימים ספורים לפני ההכרזה על סדרת מכשירי הדגל הראשונה מבית וואווי לשנת 2018, היא Huawei P20, אך אין הדבר מונע מן הדיווחים אודות סדרת הדגל הבאה אחריה להמשיך ולצוץ ברשת. הפעם אנו עם ידיעה חדשה של מגזין DigiTimes, שחושף כי ענקית הטכנולוגיה הסינית עשויה להציע עם אחד או יותר מדגמי סדרת Huawei Mate 20 (או Mate 11) קורא ביומטרי לזיהוי טביעת אצבע המשולב מתחת למסך.

על פי דיווחו של המגזין הטיוואני, בניגוד לחברת Vivo שהיתה יצרנית הסמארטפונים הראשונה שהציגה סמארטפון עם יכולות אלו והשתמשה בטכנולוגיה של חברת Synaptics, תשתמש וואווי בטכנולוגיית הזיהוי הביומטרי של קוואלקום. פיתרון זה, המבצע שימוש בטכנולוגיית Ultrasonic ומכונה בשם Sense ID, הוצג לראשונה בחודש מרץ 2015. דור ההמשך לקורא טביעות האצבע מבית קוואלקום הוצג שנתיים לאחר מכן, בחודש יוני האחרון. במקרה ש-Huawei Mate 20 או Mate 20 Pro אכן יגיעו עם קורא ביומטרי זה, עשויים המכשירים הללו להיות בין הדגמים הראשונים המציעים את הטכנולוגיה המסקרנת.

Huawei Mate 10 Pro (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
Huawei Mate 10 Pro (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

על סדרת מייט 20 צפויה ענקית הטכנולוגיה הסינית להכריז לקראת סוף השנה הקלנדרית הנוכחית, בין הרבעון השלישי לרביעי, וזו ככל הנראה תכיל שלושה דגמים: Huawei Mate 20 Pro, Mate 20 ו-Mate 20 Lite, כאשר השניים הראשונים יציעו מפרט הפונה לשוק הגבוה, בעוד האחרון יפנה לשוק הביניים. שילוב של קורא טביעות אצבע מתחת לפאנל התצוגה של אחד או יותר מדגמי הסדרה צפוי לסייע ליצרנית להתמודד עם טכנולוגיות זיהוי ביומטרי מתקדמות מבית מתחרותיה, כדוגמת Face ID של אפל, זיהוי הקשתית של סמסונג ועוד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים