סדרת מוצרי Logitech G Pro (מקור logitech)

סדרת מוצרי Logitech G Pro (מקור logitech)

הוכרזו: Logitech PRO Gaming Headset – אוזניות מקצועיות לתחום ה-eSports

חברת לוג'יטק (Logitech), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי הגדולות בעולם, הכריזה על אוזניות הגיימינג החדשות Logitech G PRO Gaming Headset ממותג מוצרי הגיימינג המקצועיים של החברה Logitech G PRO, אשר מיועדת לשחקני מחשב מקצועיים בתחום הספורט האלקטרוני (eSport).

האוזניות החדשות של Logitech G הינן אוזניות חוטיות עם כבל באורך 2 מטר המשתמשות בדרייברים של החברה מסוג Pro-G לאיכות סאונד גבוהה יחד עם מיקרופון קיבולי (condenser microphone) להעברה נקיה וטובה של אודיו, החשובה במיוחד בתחום ה-eSport, בו יש חשיבות מכרעת לשיתוף פעולה בין השחקנים השונים.

האוזניות פותחו בשיתוף פעולה עם שחקני וקבוצות eSports ליצירת פתרון שמע איכותי, קל ונוח לשימוש בעבור שחקני מחשב ושחקני eSport מקצועיים כשהפדים של האוזניות מספקים שיפור של עד 50% באטימה בפני רעשים לעומת פדים קודמים של החברה. משקל האוזניות מגיע ל-259 גרם בלבד.

Ujesh Desai סמנכ"ל ומנהל ראשי ב-Logitech Gaming מסר כי:

בתור יצרני ציוד גיימינג מובילים אנו מפתחים את מה ששחקני eSport מקצועיים, שחקני משחק וחובבים מחפשים.

לוג'יטק התייחסה לשיתוף הפעולה עם ה-ESL (ר"ת Electronic Sports League) וציינה כי האוזניות החדשות יהיו האוזניות הרשמיות של ליגת ה-CS:GO Pro של ESL ה-ESL One ו-ESL Premiership, ויהיו בשימוש של אצל נבחרות ושחקנים מובחרים.

אוזניות Logitech G PRO Gaming (מקור Logitech)

אוזניות Logitech G PRO Gaming (מקור Logitech)

אוזניות ה-G PRO Gaming יהיו זמינות למכירה מחודש אפריל במחיר של 90 דולר.

תחום הספורט האלקטרוני מתפתח יותר ויותר בעולם ובישראל ויחד איתו מתפתח גם תחום הציוד ההיקפי הזמין מהיצרניות השונות, כשגם שחקני מחשב לא מקצועיים מסוגלים להנות מציוד ברמה גבוהה במיוחד שנמצא בשימוש אצל שחקני המחשב המקצועיים הטובים בעולם.

מקורות
logitech g
logitech
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות