טריילר חדש לעונה 2 של סיפורה של שפחה

העונה השנייה של "סיפורה של שפחה" (The Handmaid's Tale) דוהרת אלינו, ורשת Hulu שחררה לכבודה טריילר חדש. לאחר שהסדרה זכתה במספר רב של פרסים, כולל פרס אמי ופרס גלובוס זהב גם לסדרה עצמה כסדרה הטובה ביותר, וגם לאליזבת' מוס (Elizabeth Moss) כשחקנית הטובה ביותר, הציפיות מהעונה השניה גבוהות מאי פעם.

מוס מגלמת את ג'ון אוסבורן בעולם בו לנשים אין יותר זכות על גופן. בתאוקרטיית גלעד, שמורכבת מחלק ממדינות ארצות הברית לשעבר, רוב הנשים אינן פוריות. נשים פוריות הן רכוש ששייך למדינה, וניתן כשפחות לגברים משפיעים, כדי שיתרבו איתן – כל זה בהשראת סיפורים תנ"כיים. לג'ון, כמו לשפחות רבות אחרות, אין יותר שם, רק שיוך.

הטריילר של העונה השניה מציג טירוף שאוחז בגלעד כולה, בעקבות מרד שפרץ בסוף העונה הקודמת. המחתרת והמשטר נלחמים זה בזה בכל הכלים שברשותם, ואנו אף רואים קבוצה גדולה מאוד של שפחות שמוצאות להורג. ג'ון עצמה נמלטת, ובסוף הטריילר אנו רואים שהיא שורפת את בגדי השפחה שלה, ומכריזה על עצמה כ"ג'ון אוסבורן – אישה חופשיה".

גלעד הולכת להתמודד עם אויבים מבפנים ומבחוץ – זה לא אופטימי לממשל שלה. אך מי שהולך להפגע מזה יותר מכל הוא תושביה, ובמיוחד תושבותיה, שבשמן המחתרת פועלת מלכתחילה.

העונה השניה של "סיפורה של שפחה" צפויה להגיע לישראל ב-26 באפריל ותשודר בערוץ HOT HBO.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות