בקרוב נוכל לבחור מפות ב-PUBG, ולצנוח הישר לתוך מערת-ענק

| יום ראשון, 22 באפריל 2018, 12:00 | משחקים

צוות הפיתוח של PUBG, משחק הבאטל-רויאל הפופולארי, יצא לסיור מחקר בדרום-מזרח אסיה. בין היתר, הם נתקלו בבורות-ענק, וכך נוצר הרעיון לתת לשחקנים לצנוח היישר לתוך בורות מעין אלו – אפשרות שיכולה להיות מסוכנת, אם השחקנים יפספסו את הכניסה. בכך החליטו המפתחים להכניס למשחק חלק תת-קרקעי במפה החדשה, Savage.

הצוות התחיל לעבוד על מערכת מערות תת-קרקעית, בהשפעת מערות גדולות כדוגמת מערת פריה נקון הענקית בתאילנד. לפי תרשימים מוקדמים של האיזור, המערה הגדולה תהיה מרשימה ביותר ותכלול אגם תת-קרקעי, מבנים קדושים ושלוש יציאות. כמו כן, בתמונות מוקדמות ניתן לראות אופנוע-ים צף על פני המים בתוך המערה.

המפתחים טוענים שכבר בשלבי הפיתוח הראשונים של האיזור, התוצאות נראות "מדהימות למדי", אולם באותה נשימה נמסר גם כי המיקום החדש לא יהיה מוכן בזמן הקרוב. עם זאת, לא נראה שנצטרך להמתין זמן רב מידי, היות והמפתחים טוענים כי הם יתחילו לבדוק את האיזור החדש כבר בכמה מסבבי הבדיקות הבאים הצפויים למשחק.

בקרוב: אפשרות לבחור מפה

מפתחי המשחק הודיעו כי באחד העדכונים הקרובים תתווסף אפשרות לבחור את המפה בה נשחק. ישנן שתי מפות גדולות במשחק כרגע, ועד כה, בחירת המפה התרחשה באופן אקראי. לאחר בדיקות ותכנון מוקפד, נראה כי מפתחי המשחק סוף סוף מוכנים לתת לנו את האפשרות לבחור מפה, מבלי לפגוע באופן בו מתנהל המשחק.

הקושי בעניין זה נעוץ במספר השחקנים הרב שדרוש לכל סיבוב: מאה שחקנים מוצנחים אל זירת הקרב. לכן, אם מאפשרים לשחקנים לבחור מפה מסוימת, יכול להיווצר מצב בו קהל השחקנים מתפצל למפות השונות, ולכן יהיה קשה יותר לשדך בין הגיימרים הממתינים להתחלת משחק במפה המבוקשת – במיוחד באיזורים עם פעילות נמוכה.

"ניתחנו עשרות מליוני משחקים ומיינו את הנתונים לפי שרת, מצב משחק וזמן, על מנת לוודא שבחירת מפה לא תהרוס את המשחק לאף אחד", נאמר בהודעה מאת החברה. "רצינו לוודא שאנו יכולים להציג פתרון שעובד לשחקנים מכל איזור, אפילו במקומות שיש בהם פחות שחקנים באופן טבעי."

מקורות
EuroGamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות