הוכרז: דפדפן Opera Touch – גלישה נוחה ביד אחת והתממשקות עם ה-PC

Opera Touch

אופרה, חברת התוכנה הנורווגית שהציגה כבר ב-1994 דפדפן אינטרנט בעל אותו שם, ממשיכה לנסות ולחזק את מעמדה בשוק המובייל. מוקדם יותר השבוע הציגה החברה את Opera Touch, דפדפן המובייל השלישי שלה, בו היא מתמקדת ביכולות תפעול מהירות גם באמצעות יד אחת – מה שכבר כמעט בלתי אפשרי היום בדפדפני אינטרנט ניידים נוכח הגדלתם המתמדת של מסכי הסמארטפונים.

כדי לאפשר הפעלה נוחה ומהירה של הדפדפן ביד אחת, בתחתית התצוגה של דפדפן Opera Touch ממוקם כפתור הפעלה מהירה, שלחיצה עליו והחזקתו תפתח תפריט קרוסלה רב תכליתי. בתפריט זה ימוקמו הלחצנים הנחוצים לתפעול הדפדפן – ריענון, עצירה, הקודם ומעבר בין לשוניות וכן כפתורי גישה מהירה לאתרי אינטרנט בהם אנו מרבים לבקר. בנוסף, פתיחתו של הדפדפן לאחר שלא היה בשימוש, תתבצע תמיד עם שורת חיפוש גלויה ומקלדת פתוחה.

כמו בדפדפני המובייל האחרים שלה (Opera ו-Opera Mini), גם בדפדפן זה מציגה החברה יכולות התממשקות עם המחשב האישי. דפדפן Opera Touch החדש מתהדר בתכונה בשם Flow המאפשרת להמשיך את הגלישה במחשב, בדיוק מהמקום בו עצרנו בנייד. הוראת ההתממשקות תתבצע גם היא דרך כפתור ההפעלה המהירה, והיא תתאפשר רק לאחר עדכון דפדפן אופרה במחשב לגרסה העדכנית ביותר. החיבור בין הדפדפנים מתבצע באמצעות סריקת קוד – באופן דומה לחיבור אפליקציית WhatsApp עם אפליקציית WhatsApp Web.

עוד כולל הדפדפן החדש חוסם פרסומות מובנה, כלי הגנתי לזיהוי דפי פישינג, סורקי בר-קוד ו-QR, תפריטי הגדרות עשירים ומסך המלצות גלישה שישתנה בהתאם להרגלי השימוש שלנו.

דפדפן Opera Touch זמין להורדה כבר עכשיו עבור מכשירים המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד. בקרוב תשוחרר גם גרסה עבור מערכת ההפעלה iOS. כדי להשתמש בתכונת ה-Flow נדרש להתקין את דפדפן אופרה גם במחשב האישי – זמין עבור Windows, Mac ו-Linux.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים