-פרסומת-

הוכרז: דפדפן Opera Touch – גלישה נוחה ביד אחת והתממשקות עם ה-PC

| יום חמישי, 26 באפריל 2018, 13:26 | אפליקציות, תוכנה ואינטרנט
Opera Touch

אופרה, חברת התוכנה הנורווגית שהציגה כבר ב-1994 דפדפן אינטרנט בעל אותו שם, ממשיכה לנסות ולחזק את מעמדה בשוק המובייל. מוקדם יותר השבוע הציגה החברה את Opera Touch, דפדפן המובייל השלישי שלה, בו היא מתמקדת ביכולות תפעול מהירות גם באמצעות יד אחת – מה שכבר כמעט בלתי אפשרי היום בדפדפני אינטרנט ניידים נוכח הגדלתם המתמדת של מסכי הסמארטפונים.

כדי לאפשר הפעלה נוחה ומהירה של הדפדפן ביד אחת, בתחתית התצוגה של דפדפן Opera Touch ממוקם כפתור הפעלה מהירה, שלחיצה עליו והחזקתו תפתח תפריט קרוסלה רב תכליתי. בתפריט זה ימוקמו הלחצנים הנחוצים לתפעול הדפדפן – ריענון, עצירה, הקודם ומעבר בין לשוניות וכן כפתורי גישה מהירה לאתרי אינטרנט בהם אנו מרבים לבקר. בנוסף, פתיחתו של הדפדפן לאחר שלא היה בשימוש, תתבצע תמיד עם שורת חיפוש גלויה ומקלדת פתוחה.

כמו בדפדפני המובייל האחרים שלה (Opera ו-Opera Mini), גם בדפדפן זה מציגה החברה יכולות התממשקות עם המחשב האישי. דפדפן Opera Touch החדש מתהדר בתכונה בשם Flow המאפשרת להמשיך את הגלישה במחשב, בדיוק מהמקום בו עצרנו בנייד. הוראת ההתממשקות תתבצע גם היא דרך כפתור ההפעלה המהירה, והיא תתאפשר רק לאחר עדכון דפדפן אופרה במחשב לגרסה העדכנית ביותר. החיבור בין הדפדפנים מתבצע באמצעות סריקת קוד – באופן דומה לחיבור אפליקציית WhatsApp עם אפליקציית WhatsApp Web.

עוד כולל הדפדפן החדש חוסם פרסומות מובנה, כלי הגנתי לזיהוי דפי פישינג, סורקי בר-קוד ו-QR, תפריטי הגדרות עשירים ומסך המלצות גלישה שישתנה בהתאם להרגלי השימוש שלנו.

דפדפן Opera Touch זמין להורדה כבר עכשיו עבור מכשירים המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד. בקרוב תשוחרר גם גרסה עבור מערכת ההפעלה iOS. כדי להשתמש בתכונת ה-Flow נדרש להתקין את דפדפן אופרה גם במחשב האישי – זמין עבור Windows, Mac ו-Linux.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
שלומי טורג'מן, עורך ומפתח ראשי
shlomi@gadgety.co.il
הדרומי שבחבורה. הנדסאי אלקטרוניקה ומחשבים, יוצא יחידה טכנולוגית בצה”ל, בעל ידע נרחב בפיתוח אתרי אינטרנט ובתכנון מערכות מידע, גיימר בעבר וכתב טכנולוגיה (חולה עד כדי אובססיה) בהווה. גוגל או אפל? -זה לא באמת משנה, העיקר שיהיה עשוי מתכת.
סלולרי: HTC 10 | מחשב: Apple Macbook Pro / iMac 27" 5K
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות