מסי מגיע: פרטנר TV תחל לשדר הערב את ערוץ One

ליאונל מסי (צילום: LaLiga) ליאונל מסי (צילום: LaLiga)

כמעט שנה לאחר השקת השירות, ובעקבות לא מעט פניות ובקשות מלקוחות קיימים ופוטנציאליים, חברת פרטנר רוכשת רישיון שידור למשחקי הליגה הספרדית בכדורגל דרך ערוץ One. כמו בשירותי הטלוויזיה האחרים, גם ב-Partner TV ישודר הערוץ באפיק 50 ויאפשר צפייה במשחקי הליגה הספרדית ב-4K במכשירים תומכים. שידורי הערוץ יחלו כבר הערב עם משחקה של ברצלונה מול דפורטיבו לה קורוניה, משחק שעשוי להבטיח לברצלונה את תואר האליפות ה-25 שלה.

שידורי ערוץ One בפרטנר TV יינתנו לכל הלקוחות ללא תוספת תשלום כחלק מחבילת הספורט הכוללת גם את ערוצי הפרימיום Sport 5 Gold, Sport 5 Live ו-Sport 5 HD. בנוסף, כל שידוריו של ערוץ One בפרטנר יהיו זמינים לצפייה גם באפליקציית Partner TV בסמארטפון ובטאבלט. בסוף 2018, המועד בו אמורה להסתיים הטבת חבילת הספורט של פרטנר TV, תהיה עלותה של החבילה 49 שקלים בחודש, אם כי בחברה מבהירים לגאדג’טי שמועד סיום ההטבה יכול להידחות גם לאמצע 2019.

תזמון ההודעה הזו של פרטנר איננו מקרי: בשבוע הבא ישודר בערוץ One משחק הקלאסיקו בין ברצלונה וריאל מדריד, שידור שמעורר עניין רב ורושם מדי עונה נתון שיא של כ-600 מיליון צופים מסביב לעולם. “אנחנו שמחים שהצמיחה המהירה של פרטנר TV מאפשרת לנו לצרף לעשרות הערוצים של פרטנר TV גם את ערוץ One לחבילת ערוצים ותכנים מעולה”, מסרה היום פרטנר בהודעה לעיתונות.

בתוך כך, הודיעה פרטנר לאחרונה כי היא צפויה לשדר ללקוחותיה את כל 64 משחקי המונדיאל שייערכו בקיץ הקרוב. גם במקרה זה יועבר שידור מקביל באיכות 4K למכשירים תומכים, דרך אפיק ייעודי שהוקם במיוחד – 511. חבילת הטלוויזיה של פרטנר, בתכנית הבסיסית, מוצעת בעלות חודשית של 69 שקלים בחודש, וזה כולל מאגר VOD, צפייה בתכני כל הערוצים עד שבועיים אחורה מהטלוויזיה ומהנייד, ממיר 4K, גישה ישירה לתכני נטפליקס (חצי שנה בחינם, לאחר מכן בתשלום) והורדת אפליקציות מ-Google Play.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים