אלקטרוניק ארטס מאשרת ש-Battlefield V יכלול גם סיפורים לשחקן יחיד

הכותר הבא בסדרת באטלפילד, Battlefield V, לא יזנח את אלו שרוצים לשחק בקמפיין לשחקן יחיד. במהלך דיווח על מצבה הפיננסי של EA, מנכ"ל החברה אנדרו ווילסון (Andrew Wilson) צוטט באומרו כי המפתחים יכללו סיפורים מעניינים לשחקן יחיד בכותר הבא בסדרה:

במשחק Battlefield הבא שלנו, הצוות ב-DICE הולך להביא לחיים את להט הקרב, בדרכים חדשות ולא צפויות. כל קרב הוא ייחודי, וכל מצב משחק מציג אתגרים משלו – החל מהדרך בה השחקן בא באינטרקציה עם הסביבה, עבור בסיפורים מסקרנים לשחקן יחיד, ועד לשלב הבא של משחקי מולטיפלייר גדולים, המתמשכים לאורך כמה מפות ומצבי משחק.

בעוד שמדובר בציטוט שיווקי למדי, ניתן לשים לב כי ווילסון מזכיר סיפורים לשחקן יחיד, ובכך מאשר כי Battlefield V לא יהיה משחק מולטיפלייר בלבד. נראה כי במקום קמפיין ארוך מדובר יהיה בסדרת סיפורים קצרים. סביר להניח כי מדובר בסיפורי מלחמה המתרכזים באירועים מסוימים, כפי שראינו כבר ב-Battlefield 1,  אולם הדבר לא אושר על ידי EA. בין כה וכה, אוהדי הסדרה יכולים לצפות לערך מוסף במשחק Battlefield הבא מעבר למצבי המולטיפלייר השונים.

למרות הפרטים הרבים שכבר נחשפו אודות המשחק, EA אפילו לא הכריזה עדיין על Battlefield V באופן רשמי. עם זאת, נראה כי החברה תחשוף את המשחק ב-23 במאי, אחרי שפיזרה כמה רמזים אודות החשיפה במשחק Battlefield 1, אותם מצאו הגיימרים לאחר מאמץ ניכר. לפי שמועות המתרוצצות ברשת, צפוי כי Battlefield V יתרחש במלחמת העולם השניה ויגיע עוד בסתיו הקרוב.

מקורות
Destructiod
VG247
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות