שלט Xiaomi (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

הדלפה: Xiaomi Mi7 צץ ברשת בתמונות חדשות המאשרות את קיומו של דגם נוסף

| יום שישי, 11 במאי 2018, 09:30 | סלולר

לאחר שנחשף בתמונות ראשוניות לפני כשבוע בלבד, הדלפה חדשה אשר מצאה את דרכה לרשת מציגה כי ספינת הדגל הבאה מבית שיאומי (Xiaomi), עתידה להגיע עם מבנה קרמי מלא, מפרט קצה מעודכן ומערך צילום כפול בתצורה אנכית.

בחזיתו של המכשיר החדש נוכל לראות את מסכו של ה-Mi7 אשר צפוי להציע גודל ממוצע של 5.6 אינץ' המגיע ברזולוציית +Full HD עם פאנל מסוג OLED ובפריסה של 2160 על 1080 פיקסלים. זאת בעוד שלצידו, נמצא אחיו הבוגר המגיע עם מסך בגודל 6.01 אינץ' עם פאנל מסוג זהה.

Xiaomi Mi7 & Mi7 Plus (תמונות: SlashLeaks)

Xiaomi Mi7 & Mi7 Plus (תמונות: SlashLeaks)

בניגוד לדיווח הקודם, המכשירים המוצגים בתמונות העדכניות מגיעים עם סורק טביעות אצבע בחלקם האחורי, מה שמעיד על כך שזוג הסמארטפונים אינם צפויים להגיע עם סורק טביעות אצבע מתחת למסך. בנוסף לכך, בחלקם האחורי של זוג המכשירים נוכל למצוא את מערך הצילום הכפול, בתצורה המזכירה את מכשיר האייפון האחרון, כאשר גם שיאומי בחרה למקם את מבזק ה-LED בין שני החיישנים.

לצד הדברים הללו, ההדלפה כוללת גם צילום של גזרת ה"אודות" של הסמארטפון המוזכר ומציגה לנו פרטים חדשים. בחלקה זו נוכל לגלות כי ה-Xiaomi Mi7 ישלב רכיב זיכרון RAM על סך 6 גיגה-בייט יחד עם נפח אחסון העומד על 128 גיגה-בייט. זאת בעוד שהמכשיר מציג תדר עיבוד מירבי של 2.8 גיגה-הרץ, דבר המאשר את הטמעתה מערכת העל-שבב Snapdragon 845.

מערך הביצועים המפורט לעיל ירוץ על גרסת מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו, כשעליה יתלבש ממשק המשתמש של החברה בשם MIUI אשר יגיע בגרסה 9.

Xiaomi Mi7 (תמונה: SlashLeaks)

Xiaomi Mi7 (תמונה: SlashLeaks)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות