רגע לפני ההכרזה: המחירים של ה-OnePlus 6 נחשפים יחד עם תאריך ההשקה

OnePlus 6 Midnight Black OnePlus 6 Midnight Black

כשאנחנו במרחק ימים ספורים מהכרזתה של חברת וואן פלוס על מכשיר הדגל הבא שלה, OnePlus 6, עמוד מוצר של המכשיר נחשף דרך אתר ענקית הצרכנות המקוונת אמזון (Amazon) בתוספת מידע על מחירו ותאריך השקתו באתר החברה.

על פי המידע שפורסם, מחירה של ספינת הדגל הבאה עתיד לעמוד על לא פחות מ-520 אירו (כ-2,230 שקלים) לגרסת ה-64 גיגה-בייט אשר מגיעה עם רכיב זיכרון RAM על סך 6 גיגה-בייט. במידה וחשקה נפשכם בגרסה המשודרגת אשר מציעה נפח אחסון של 128 גיגה-בייט ורכיב זיכרון RAM על סך 8 גיגה-בייט, תאלצו להיפרד מ-570 אירו (כ-2,440 שקלים). מחירים אלו כמובן אינם בהכרח סופיים, כאשר המחירים הרשמיים של ה-OnePlus 6 ייחשפו באירוע ההכרזה של החברה מאוחר יותר השבוע.

OnePlus 6 Mirror Black
OnePlus 6 Mirror Black

לצד הגרסאות הללו תוכרז וריאציה נוספת המציעה נפח אחסון מרבי העומד על 256 גיגה-בייט וזיכרון עבודה (RAM) של 8 גיגה-בייט, גרסה זו של המכשיר לא הוזכרה בין ההצעות שהועלו לאתר הקניות העולמי ומכך ניתן לשער כי זו תושק בשלב מאוחר יותר השנה. לצד הדברים הללו, הוסיף המידע על הטלפון בעמוד המוצר באמזון כי תאריך ההשקה של המכשיר יתרחש ב-22 במאי, אז תכריז החברה על המכשיר בשלושה צבעים שונים: שחור מראה (Mirror Black) שחור לילה (Midnight Black)  ולבן.

בגזרת המפרט הטכני, הOnePlus 6 צפוי להציע את מערכת העל-שבב האחרונה מבית קוואלקום מדגם Snapdragon 845, יחד עם זיכרון עבודה העומד על סך 6 או 8 גיגה-בייט ונפח אחסון הנע בין 64 גיגה-בייט ל-256 גיגה-בייט. זאת כאשר בגבו יתמקם מערך הצילום הכפול המציע תמיכה בצילום בהילוך איטי במיוחד וכולל זוג חיישנים ברזולוציית 16 ו-20 מגה פיקסל. בחלקו הקדמי של הסמארטפון נמצא מצלמת סלפי בעלת חיישן 16 מגה-פיקסל.

OnePlus 6
OnePlus 6

בחזיתו של המכשיר נפגוש את המסך בגודל 6.28 אינץ’ ברזולוציית +Full HD עם פאנל מסוג Optic AMOLED ובפריסה של 2280 על 1080 פיקסלים. כראוי למכשיר המוכרז ב-2018, ה-OnePlus 6 ישלב חריץ בתקרת המסך ויגיע עם עיצוב מודרני בעל שוליים דקיקים סביב התצוגה. את המערך המוזכר תריץ סוללה בקיבולת 3330 מיליאמפר/שעה אשר תתמוך בטעינה מהירה בטכנולוגיית ה-Dash Charge של החברה.

השקתו של המכשיר בישראל תתרחש במהלך חודש יוני.

השוואת מפרטים