בתסדה מכריזה על Rage 2

| יום שלישי, 15 במאי 2018, 18:06 | משחקים

בתסדה הכריזה על Rage 2, משחק המשך לכותר Rage משנת 2011. המשחק מפותח על ידי Avalanche Studios, החברה שאחראית בין היתר למשחק Mad Max, המזכיר באופיו את Rage. בנוסף, Avalanche מפתחים את משחקי Just Cause המוכרים, כך שעולמות פתוחים ומשחקי פעולה חסרי מעצורים אינם דבר חדש עבור החברה.

המשחק הקודם בסדרה פותח על ידי חברת id Software, ויצא בשנת 2011. המשחק שבר את הנוסחה המוכרת של id Software, החברה שפיתחה את Doom ואת Quake, ושלח את השחקנים להנות מסיפור לשחקן יחיד בלבד בעולם פתוח (בערך) שניתן לחקור עם כלי רכב, בין קטעי אקשן ולחימה בעתיד פוסט-אפוקליפטי. המשחק ספג ביקורת בנוגע לנהיגה שלא היתה נוחה מספיק, היעדר המולטיפלייר, ובעיות אחרות.

לאחר כמה הדלפות בנושא, הגיעה ההכרזה הרשמית של המשחק הבא בסדרה, לצד טיזר קצר ומסקרן. בסרטון הצבעוני ניתן לראות מגוון דמויות מצולמות בקטעי לחימה, כלי נשק ואווירה פוסט-אפוקליפטית המזכירה מעט את Mad Max, בגרסה צבעונית ושמחה הרבה יותר. כמו כן ניתן לשים לב לדגש על כלי הרכב בטיזר. סרטון משחקיות צפוי להגיע גם הוא בקרוב.

למרות הביקורות כלפי המשחק הקודם, ולמרות שאף אחד לא ציפה לקבל המשך, בתסדה לא וויתרה על Rage, והחליטה לדחוף לפיתוח משחק נוסף. נראה כי החברה מתכוונת לנצל את קטלוג המשחקים שלה עד תום, לאחר שכבר הוציאה חידושים מוצלחים ל-Doom, ל-Prey ול-Wolfenstein, סדרות וותיקות שלא זכו להמשכים במשך שנים, טרם רכשה אותן בתסדה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות