קול אוף דיוטי יגיע עם מצב Battle Royale, בלי סיפור לשחקן יחיד

ברוכים הבאים ל-Call of Duty, גרסת הבאטל-רויאל: המשחק הבא בסדרה, Black Ops 4, יגיע עם מצב חדש בשם Blackout – מצב באטל-רויאל בסגנון PUBG ו-Fortnite. נראה כי Call of Duty יכניס לנוסחה המוכרת את הגאדג’טים המוכרים של הלוחמה המודרנית, אליהם התרגלנו כבר במשחקי הסדרה הקודמים, כמו מכוניות על שלט רחוק, רחפנים, וכלי עזר טכנולוגיים נוספים.

המצב החדש נחשף בהודעה של אקטיביז’ן, שלוותה גם בסרטון “היכרות” עם המצב החדש. בסרטון לא ניתן לראות משחקיות של ממש, אולם ניתן להבחין בשחקנים מחפשים פריטים בארגזים ומוסרים כלי נשק שמצאו זה לזה. ניתן לראות כי לרשותינו יעמדו כלי רכב יבשתיים, אוויריים וימיים. לפי אקטיביז’ן, המפה בה יתרחשו משחקי הבאטל-רויאל תהיה הגדולה ביותר שאי פעם הוצגה במשחקי Call of Duty.

למעט מצב Blackout החדש, Black Ops 4 יביא עמו את מצבי המשחק המוכרים לנו כבר, כמו מצב הזומבים הוותיק ומשחקי קבוצה-נגד-קבוצה המסורתיים. אקטיביז’ן שחררה גם טריילר משחקיות למצב מרובה-המשתתפים הרגיל, בו ניתן לראות את המשחקיות המהירה, עבודת צוות של שחקן הנושא מגן עם שחקן התקפי, והדגמות למגוון מצבים שנוכל להיתקל בהם במשחק. בנוסף, Call of Duty עובר ל-Battle.net של בליזארד, בפעם הראשונה על המחשב האישי.

חידוש נוסף עבור הסדרה יהיה בקמפיין לשחקן יחיד. אקטיביז’ן זונחת אפשרות זו לחלוטין. במקום סיפור לשחקן יחיד, החברה תציג הרפתקאות מרובות-משתתפים משמעותיות יותר. מצב הזומבים יגיע עם שלוש חוויות שונות, ביניהן גם סיפור נרטיבי שנראה כמו שילוב של Left 4 Dead, אינדיאנה ג’ונס, והטיטאניק.

Black Ops 4 יגיע ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי ב-12 באוקטובר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות